Opel astra g 1999 model orjinal teyp sifresine nasil bulurur yardimci olurmusunuz

Birde ben buna aux cikisi yapabilirmiyim arti opelin bu modeldeki teybi aux desdekliyormu tesekkurler

Torpido da güneşlik te şifre yazıyor genelde..
Yoksa tedbi sök üzerine bak..
Sökmüşken Aux çıkışı varmı diye de bakarsın bağlantı şemasında vardır Aux çıkışı varsa..
Aux çıkışını bulursan 25-30 liraya usb-buluetooth aparatları var onlardandır tadabilirsiniz..
Aux çıkışı üstünde yazmıyorsa teybin marka modeli ile ara google'dan..
En kötü teybin içinde bir yerden lehimle alınıyordu...

Kardeş kusura bakma böyle yardım istenmez, herkes bu markadaki teybi bilemez ya da bu araba elinden geçmemiştir kaldı ki eski model ... Modelini yazarsın olmadı resmini eklersin yardım gelecektir er geç. Teybi sök sokete bak ISO soket ise benzer işler yapan birisiysen işin kolay pin karşılıklarına bak bağlantıyı yap veya hazır soketli jack satın alırsın iş biter.

Genelde kod isteyen teyplerin kodu arac ilk alindiginda bir kart üzerinde yazar.

Bu neden cikmisti calinma olaylarini azaltmak icin. Aracin saginda solunda yazsa ne farkederki calan adam oradan koduda alir gider.

Kod bulmakla ilgili gecmis yillarda kldu bilinmeyen teyplerin kodu ihtiva eden epromlari klonlayip teybe taliyorlardi.

Bir bilen yapan mutlaka vardır yine sayin @by lent inde dedigi gibi model etiketi cihazin resmini eklerseniz kodu ihtiva eden hex bulunabilir ama birde bu hex yada bin dosyasinin eproma yazma islemi yapilmassi lazim.

Ikinci yol orjinal servise basvurmak.

o teyp muhtemelen blaupunkt car 300'dür. İnternet de cod hesaplayıcılar vardı çalışan virüssüz bi program bulabilirsen belki kod bulabilirsin ama şifreyi her yanlış girdiğinde teypin üzerinde kod girme ekranı daha geç gelecektir.
şahsi tavsiyem artık 80tl civarında usb/sdcard/aux çıkışı olan oto teypler satılıyor uğraşma derim direksiyondan kumandalar çalışmaz o ayrı mesele

Servise götür ücretsiz verirler kodu. Başka türlü bulamazsın

Renault canli destek var. Baglandiginda motor no ve sase no istiyor. Sonra kodu veriyor.
Opel in boyle bir hizmeti var mi bilmiyorum.

Opel vectra radio sifresin nasil bulabilirim.Simdiden tewekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri