Op Türk Plc programı...

Sizin bu çalışmalarınızı tüm kalbimle destekliyor ve taktir ediyorum.şuan prog indiremiyorum yardımcı olurmusunuz.fatek,lyan,omron,lg marka plc kullanmış biri olarak çalışma sonuçlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.eleştirme konusunda katı olacağıma emin olabilirsiniz.saygılarımla....

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşlar rar şifresi linkine tıklıyorum ama sayfa açılmıyor.

Hocam tam anlayamadım bu programın olayını.
Zaten bir plc ile birlikte programıda geliyor. Bu programın ne artısı olacak plc nin kendi programına nazaran ?
her plc yi programlamak mümkün olacak mı ?

Yani biz plc üretmeye çalışıyoruz. Ama bu plc'nin programlanacağı bir programa ihityacımız var. Diğer üreticiler maalesef programlarını sadece kendi plc'lerine göre yapıyorlar. Bizde mecburen kendi programımızı yaptık.

selamlar fultek _salih öncelikle sizi bu yola başkoyduğunuz için tebrik ediyorum program görünüm itibari ile güzel ama seninde farkında olduğun gibi eksikleri var bunları sölemek istiyorum 1_Görsel olarak ikonların çok büyük
2_komutların herkesin alıştığı gibi ve kullanım kolaylığı açısından ikonlarla yer almalı
3_üzerinde olduğum hücrede iken enter tuşuna bastığımda o komutun içeriğine erişebilmeliyim (alt satıra geçiyor)(klavye kullanarak yazabilmek için gerekli)
4_program kapatmak istediğim de yapılan değişikleri kaydetmeyi sormak yerine hata veriyor işin ilginç yanı hata mesajında prg kapat komutu var oda hata veriyor

biliyorsunki bu eleştiriler kusur aramak için değil seninde dediğin gibi en iyiye ulşabilmek için
Yorumlarım devam edecek

Görüşleriniz benim için değerli. Programın tamamlanması için ilk önce Ladder Türk'ü tamamlam gerekiyor. Daha sonra Op Türk'ü sizlerin görüşleri doğrultusunda tamamlayacağım. Eğer tüm faaliyetlerime son vermezsem.

Çalışmalarınızdan ötürü sizi tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyor ve sizinle bir TÜRK olarak gurur duyuyorum.

tüm kalbimle sizi destekliyorum fultek_salih. başarılarınızın devamını diliyorum. inşallah çok güzel yerlere gelirsiniz

çalışmalarınız için sizi tebrik ediyorum...

ama bu programın yayılması için. herkesin ulaşabilecegi yerlere koymalısınız.
linux gibi insanlar alıştıkları seyleri ancak cok kolay ulaşabildikleri ve beleş olan seyleri kullanmayı severler.

sizin bu programınıza alıstıktan sonrada başka program kullanmak istemezler.

calışmalarınızda basarılar. maille indirme olayını kaldırısanız daha iyi olur..

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri