Online Scada Eğitimi

fultek_salih

Fultek Temsilcisi
İnternet üzerinden ücretsiz Scada eğitimi veriyoruz. Dersimize tüm üyeler davetlidir. Bugün saat 15:00'de aşağıdaki adresten dersimize katılabilirsiniz.
https://meetings.webex.com/collabs/#/meetings/detail?uuid=MAK3561MSPSBQHKH15WARLNHRB-8O7F

WinTr scada'nın diğer eğitim videolarını sitemizden indirebilir veya youtube'dan izleyebilirsiniz.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Online scada eğitim videolarımız yayınlandı. Visual basic scriptlerin anlatılacağı son dersimiz 06.03.2013 Çarşamba Saat:19:30'da yapılacaktır. Ücretsiz dersimize hepiniz davetlisiniz. Visual basic hakkında anlatacaklarımız sadece WinTr scada'ya özgü değildir. Diğer scadaların kullanıcıları içinde faydalı olacaktır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.

Scada Eğitimi

Online scada eğitim videolarımız yayınlandı. Visual basic scriptlerin anlatılacağı son dersimiz 06.03.2013 Çarşamba Saat:19:30'da yapılacaktır. Ücretsiz dersimize hepiniz davetlisiniz. Visual basic hakkında anlatacaklarımız sadece WinTr scada'ya özgü değildir. Diğer scadaların kullanıcıları içinde faydalı olacaktır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.

Scada Eğitimi

Salih bey merhaba,

Script derslerinden sonradan haberimiz oldu. bu derslerinde videolarını yayınlayacak mısınız?

Maalesef, Script derslerini yayınlamayacağız. Kayıt esnasında oluşan bir hata sebebi ile kayıt yapılamadı.

Scada eğitimi için yeni bir site kurduk. Bu sitede soru cevap şeklinde kategoriler halinde Scada hakkındaki sorularınızı cevaplıyoruz. Bazı konular hakkında eğitim notları yayınlıyoruz. Sitemize üye olanlar, yeni konu eklendiğinde e-mail ile haberdar oluyor. Sizleri sitemize üye olmaya davet ediyoruz. Sorularınız en kısa sürede yanıtlanacaktır.

Yeni sitemiz wintrscada 'nokta' com Siteden link vermiş olmamak için url adresini bu şekilde yazdım.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri