Omron sürücü hatasını telefona msj olarak alma

ergn10

Üye
Herkese kolay gelsin. Omron marka 22 kw lık sürücülerimiz var. Herhangi bir arızaya geçtiğinde telefona uyarı gelmesini istiyoruz. Böyle bir çalışma yapan oldu mu yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Visuino-GSM modülü mevcut.Arduino uygulamaları var.Sürücüden gelen hata kablosunu ufak bir devreyle arduinoya aktarıp bu modül aracılığyla telefona mesaj gönderebilirsin

teşekkür ederim. Daha önce hiç yapmadım bu tarz uygulama, en azından yapılabiliyormuş Birine yaptırırım artık

Bursadaysanız yapabilirim.

ik farklı sürücüm var birincisi;
DELTA MARKA VFD450CP43S-21
DİĞERİ;
OMRON MARKA 3G3RX İNVERTER 400V 22 KW

Merhaba 4 girişli gsm modül içeren kartım var 4 ayrı giriş için 4 ayri hata mesajı tanımlayabilirim hangi giriş aktif olursa o hata mesajı istediğiniz cep telefonuna sms olarak yollanir.fiyat olarak 700tl olur eskişehirdeyim.ilgilenirseniz mesaj atın.

Merhaba 4 girişli gsm modül içeren kartım var 4 ayrı giriş için 4 ayri hata mesajı tanımlayabilirim hangi giriş aktif olursa o hata mesajı istediğiniz cep telefonuna sms olarak yollanir.fiyat olarak 700tl olur eskişehirdeyim.ilgilenirseniz mesaj atın.
İlgilenirim 0*** iletişim kuralım lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri