OMRON 3G3MV frekans kontrol

Herkese selamlar arkadaşlar elinde OMRON 3G3MV sürücü için türkçe kurulum ve kullanım kılavuzu olan varmı.Yardımlarınız için teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
öncelikle kolay gelsin sürücünün hangi proğramlarına gereksinim duyuyosunuz ben yardımcı olabilirim bende tamirciyim kendim

basaran arkadasım S1,S2,SC çıkışları,RP,FC ve MC,MA çıkışları nedir.Bunları ögrenmek istiyorum.İşlerinde başarılar kolay gelsin.

S1:İLERİ,S2=GERİ çalışma SC:eek:rtak ucu,FS,FC,FR ye potansiyometre bağlıyoruz.MA,MB,MC ise arıza çıkışları MC ortak uç

Slm Arkadaslar
Elımde omron 3G3MV serisi hız kontrol cıhazı var...
Bu cıhaz ile bi bant calıstırıyorum fakat frekansı dusurunce torkla ılgılı bı problem cıkıyor..

bu cıhazın ilgili parametresını degıstermemın faydası olur mu ?
ve bu parametreler nelerdir?

acil yardımcı olursanız sevinirim..Beklıyorum..

teşekkürler....

kullanma klavuzu eklerseniz daha faydalı olur

ingilizce kullanım kılavuzu........

Ekli dosyalar

• 3G3MV Multi-function Compact Inverter Operation Manual_I527-E1-04_ds[1].rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 694
Merhabalar, invertörü V/f kontrolde çalıştırıyorsanız bundan dolayı tork problemi yaşayabilirsiniz, bunun yerine n002 parametresini 1 yaparak vektör kontrolde çalışırsanız daha iyi tork alırsınız. Kolay gelsin

elimde iki motoru ileri ve geri çalıştıran 3g3mv sürücü var ekranında F00 yazıyor ve tuşları işlevsiz bana yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

bu 3 g3mv sürücünün referans frekansını nasıl değiştiriyoruz elle pottan ayarlanan değil çarpan frekans olarak geçen frekansı

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri