Olmadı yine atanamadım.. :(

GND-

Üye
bu gün saat 4 de açıklandı engelli memur atama sonuçları yine atanamadım allah kahretsin...
bu sefer herkes sen yanlış tercih yapıyon dedi doğrusu nasılsa artık ? Ablamın görümcesi var adliyede çalışıyor daha önce bir kaç kişinin tercihini yapmış atanmış senin kinide o yapsın dediler ilk 15 tercihi o yazdı kalan 15 de ben yazdım ben normalde teknik lise mezunuyum ama ablamın görümcesi düz memurlukları yazmış herkes birşey dedi neticede olmadı atanamadım yerin dibine batsın böyle sınav böyle hayat ... :( :( :(

seni atamayanları eşekler kovalasın kovalamacanın ortasında develer de katılsın tam yakalancaklarında uyansınlar yatakları akrep,çiyan ve bilumum haşere ile dolu uyansınlar...

hayırlısı diyelim , bu seferki atama hayırlı değilmiş herhalde !!! kader kısmet

at yarışı.jpg

seni atamayanları eşekler kovalasın kovalamacanın ortasında develer de katılsın tam yakalancaklarında uyansınlar yatakları akrep,çiyan ve bilumum haşere ile dolu uyansınlar...

Son düzenleme:
İnşallah bir daha ki sefere olur üzülmeyin

nasıl üzülmiyim 30 yaşıma geldim ne iş bulabildim nede eş herşey sorun sıkıntı hiçbir işim gücüm ras gitmiyor .. :( :(

elinde imkan olupta bana iş vermeyenin işe almayanın iki yakası bir araya gelmesin sidiği tutulsun işeyemz inşallah prostat olur....

hayırlısı diyelim , bu seferki atama hayırlı değilmiş herhalde !!! kader kısmet

Ekli dosyayı görüntüle 50571

torpilin adını kader kısmet koymuşlar....
bakın bugn birisi anlattı 7 bin Euro ne kadar ediyor bilmiyorum atanamayan bir öğremen varmış adamını bulup 7bin Euro para vermişler puanı yüksek olan birinin yerine bunun atamasını yapmışlar vay anasını be suçumuz 7 bin eurmuzun olmaması mı yani ????

benim youtubeden kanalım var zaten elektronikle alakalı projelerim yaptığım devrelerin videoları var ..

ozaman birazda kara mizah yap TCK 216'ya girmeyen komedi yap.

ozaman birazda kara mizah yap TCK 216'ya girmeyen komedi yap.

Valla şu saatten sonra ne mizah ne komedi yapacak durumum halimde yoktur ben artık hayata küstüm yaşama sevincimi kaybettim yarın bir ara nalbura gidip kalın urgan ip alacam belki asarım kendimi .. :( :(

insanları gözlemle komik durumlar görür neşelenirsin enseyi karartma.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri