Og. Voltaj RegÜlatÖrÜ

eko07

Üye
ArkadaŞlar Ge Vr-1 O.g. Voltaj RegÜlatÖrÜ Adinda Bİr Cİhaz Var, Bu Alet İŞletmeye Gelen Orta Gerİlİm DeĞerİnİz 26,27,...,34,36 Kv Dahİ Gelse Sİzİn Trafonuzdan Önce Kurularak 31,5 Kv Olmasini SaĞliyor BÖylece Kademelerle Oyanamaniza Gerek Kalmiyor, Bu Cİhazi TÜrkİyede Satan Fİrma Veya Teknİk Özellİklerİne BakabİleceĞİmİz Bİr Adres Bİlen Varsa haberİm Olsun....
ben Bu Cİhazi İkİ Sene Önce Şantİyeme Gelen BİrkaÇ SatiŞ Temsİlcİsİ ArkadaŞtan ÖĞrenmİŞtİm.. Ama Bİlgİlerİnİ Kaybettİm.....Şİmdİden TeŞekkÜrler...........:))

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu bahsettiğiniz zaten trafodur.Başka bir açıklaması yoktur.Farklı birşeyse öğrenmek isterim.

dediğiniz gibi direk tipi trafo, bu bazen amerikan filmlerinde de görmüşsünüzdür. ama sadece orta gerilim regülatörü olarak görev yapıyor. biraz araştırdım sadece general electric modeli olarak buldum, benim sorunum diğer markalara ait olan ve türkiyede satan şirketleri bulmak....???

bu sözettiğiniz otomotik kademe değiştiricili trafo dur ve büyük trafo üreticilerinden gerekli kaynakları isteyebilirsiniz.Örneğin best abb maksan aeg gibi

general electric zaten TÜRKİYE'de değilmi???

bence general elektrikte bulabilirisn.illa başka firma diyorsan ark. zaten önde gelen firmaları yazmışlar.

merhabab arkadaşlar. trafolarda regülasyonla ilgili ders notu nerden bulabilirm. yardımcı olursanız çok sevinirim .şimdiden tşkler :-X

arkadaşım ankaradan GİRİŞİM ELEKTRİK O.G Voltaj regülatörü satıyo çok iyi teknik destek veriyorlar.sitesine girip telefonunu bulabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri