OG motor sürücüleri hakkında

ahabu

Üye
og motor suruculerı hakkında bılgısı yada elınde kaynagı olan varsa paylasırsa sevınırım.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
kynak yok ama hepside asnkron ve senkron motorlara göre aynen calısıyor

Rockwell in OG sürücüsü özel bir teknolojiye sahiptir ve patentli SGCT tristör teknolojisi var. Dokümanları da eklemey çalışayım ordan daha net görürsünüz ama kısaca bu tristör arızalansa bile kısa devre değil açık devre oluyor ve sistem uyarı vererek düşük güçte çalışabiliyor ( tabi bu özellik istenirse aktive ediliyor), çoğu uygulamada izolasyon trafosuna ihtiyaç yok, çoğu durumda ekstradan harmonik filtre maliyetine bile gerek yok, yeni drive alacaksanız drive firmaları motoru değiştirmenizi isteyecektir, bunda o zorunluluk da yok. benim özetim bu kadar, siz dokümanları incelerseniz daha fazla bilgi var, Türkçe doküman da var ama ing problemi yoksa tavsiyem onu tercih ediniz.

Merhabalar. Her türlü Rockwell (Allen Bradley) ürünü için teknik ve satış konularında benimle irtibata geçebilirsiniz.
Ayrıca 20Şubat haftası Türkiye de çeşitli OG sürücü ihtiyacı olan firmalara teknik gezimiz olacaktır. Böyle bir düşünceniz varsa Teknik uzmanların da katılacağı gezi planımıza dahil edebiliriz. Bilginize

Saygılarımla
Ediz EREN
Rockwell Otomasyon Türkiye
0216 569 8407

Merhabalar. Her türlü Rockwell (Allen Bradley) ürünü için teknik ve satış konularında benimle irtibata geçebilirsiniz.
Ayrıca 20Şubat haftası Türkiye de çeşitli OG sürücü ihtiyacı olan firmalara teknik gezimiz olacaktır. Böyle bir düşünceniz varsa Teknik uzmanların da katılacağı gezi planımıza dahil edebiliriz. Bilginize

Saygılarımla
Ediz EREN
Rockwell Otomasyon Türkiye
0216 569 8407
powerflex 70 ile bir sorunum var parametrelerden belirtmediğim halde rasgele bir sürede ters yöne dönmeye başlıyor.Fabrika ayarlarına döndürdüm sadece 2 den start veriyorum 1 e stop bağlı 18 19 dan analog 0-10 v dc veriyorum başka hiçbir bağlantı yok sürücüde.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim artek otomasyonu aradım onlarda sizinle bağlantıya geçmemi söyledi.Eğer bir yardımınız dokunabilirse burdan cevap yazın veya numaram 05397900795 ersin.Şimdiden teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri