OG hücre tutanağı?

eskici09

Üye
Merhabalar, çalıştığım fabrikada og giriş hücremin otoprodüktör hücresi olarak değişmesi gerektiği için hücreleri kaydırma ihtiyacı doğdu ve mühürlerinin koparılması gerekiyor bunun için tutanak tutucam fakat belirli bir şablon var mıdır ?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Böyle standart bir şablon yok.Bağlı olduğunuz enerji sağlayıcı ile kendi
aranızda,olayı özetleyen bir tutanak dü-
zenlemeniz ( ihtiyaç varsa tabiki ) gerekir.

@sami inci hocam og hücresinde gar 24 /bar 24 leri yeniledim aktif hale getirdim fakat kesicimin biri açıyor thytronic var üstünde ne gibi arılazar olabilir ,koruma sigortalarını kapattığımız zaman besleyebiliyoruz , sıkıntı kumanda kısmında mıdır ?

Trafo çıkışı ve uzun süre devredışı kaldı
ise,1-2 kapamada açabilir.Böyle bir durum
yoksa,trafonun ilk beslenmesinde mıkna-
tıslanma akımı nedeniylede açıyor olabilir.
Sepam rölelerde,bu sorunun çözümü için
h2 parametresini off yapmak gerekir.Tay-
ratronik rölede böyle bir parametre girişi
varsa,onu off yapıp denemenizde yarar
var.Ayar parametrelinide gözden geçirin.
Açma sinyalinin ne olduğunu yazmadığı-
nız için,verdiğim bilgiler,genel bilgilerdir.

Trafo çıkışı ve uzun süre devredışı kaldı
ise,1-2 kapamada açabilir.Böyle bir durum
yoksa,trafonun ilk beslenmesinde mıkna-
tıslanma akımı nedeniylede açıyor olabilir.
Sepam rölelerde,bu sorunun çözümü için
h2 parametresini off yapmak gerekir.Tay-
ratronik rölede böyle bir parametre girişi
varsa,onu off yapıp denemenizde yarar
var.Ayar parametrelinide gözden geçirin.
Açma sinyalinin ne olduğunu yazmadığı-
nız için,verdiğim bilgiler,genel bilgilerdir.
anladım hocam , peki şöyle diyebilir miyiz ilk gittiğimde zaten gar24 aktif değil görev yapmıyordu kesici açma yapmıyordu besleme sorunsuz şekilde devam ediyordu. YG güç tarafında aşırı sıkıntılı bir durum yok sorun röle parametrelerinden veya kumanda tarafındaki kabloların kısa devre olması vs. ya da dediğiniz gibi mıknatıslanma akımı , sorunu tam anlamıyla göremedim 2 farklı hücrede bu durumla karşılaştım bir tanesinin rölesinde hiç arıza, uyarı gibi bildirimler yoktu.

Açan hücre trafomu ? Çıkan sinyal / ler ne ?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri