odanın havasını temizleyici

mbay

Üye
son günlerde odanın havası temizleyici reklamları çıkıyor.marka vermiyeceğin naylon,karbon gibi
filitreler var inceledim, sadece filitrelerle sigara dumanı vs temizlemesi beni tatmin etmedi. daha detaylı bil-
gisi olan veya kullanan varsa bilgilendirirse şimdiden teşekkür ederiz (malüm kış ayındayız, amacım
kapıyı ve pencereyi açmadan daire içinin havasını temizlemek için araştırdım,kılimadan bahsetmiyorum)

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kullanıcı değilim ama araştırma yapmıştım. bence alınacak cihazda aranması gereken en önemli iki şeyden birincisi hastane şantiyelerinde gördüğüm ameliyathane lerdeki hepa filtre, nedir dersen havadaki en küçük partikül seviyesindeki zararlı maddeleri tutabiliyor. ikincisi ise negatif iyon üretebilmesi, faydası ise; sigara dumanı, toz ve tv benzeri elektronik cihazların yaydığı radyasyon gibi zararlı pozitif iyonları nötralize ederek havayı temizler.bu ikisi yoksa bir işe yarıyacağını sanmıyorum.

aldık denedik şu anda iyi,filitre fiatları ne olacak belli değil,filitre fiatları cihaz ücretine yaklaşırsa oda ayrı bir konu olacak

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri