O.G Sigortanın attığını haber veren cihazla ilgili yardım lütfen aciLL

jerom

Üye
Merhaba arkadaslar, Turkcell baz istasyonlarının enerji işleriyle ilgileniyorum ve bi konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Konu şu ki O.G. sigortanın attığını sisteme alarm olarak bildirebilecek bi ara eleman varmıdır. Varsada nerden bulabilirim bilgilerini paylaşabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkür ederim. ALLAH kaza bela vermesin...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Neden böyle bir şey istiyorsunuz? Ne için istediğinizi anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

vot rolesi kulanabilirsin fazın biri kesildiğinde role çıkış vermez bu devreye bağlıyacağın bir sinyal devresi ile bilgi alabilirsin.

senin kullanacağın en iyi sigorta pimli sigorta olur maliyet açısından bende bir ara aveaya hizmet veriyordum en mantıklısı arazide pimli sigorta diyorum iyi çalışmalar

Arkadaslar Örneğin bir kaçak akım rölesi düğünün 3 faz girip çıkıyor.Benim istediğim cihaza da 3 faz girip çıkacak 1. faz , 2. faz yada 3faz da kesildiğinde sisteme bilgi verebilecek bir ara elaman.

Bu istediğinin daha fazlasını yapan bir sistem var bizde. Sistem, fazlardaki herhangi bir kesintide: 1-Bu arızanın geçici mi kalıcı mı olduğunu ( Geçiciyse zaten belli bir zaman sonra kontrollü bir şekilde otomatik olarak enerji geçişini sağlıyor.Olay mahalline gereksiz yere gitmeye gerek kalmıyor ) 2-Hangi faz ya da fazlarda olduğunu istasyonun sinyal sisteminden faydalanarak merkeze bildiriyor.

Bu istediğinin daha fazlasını yapan bir sistem var bizde. Sistem, fazlardaki herhangi bir kesintide: 1-Bu arızanın geçici mi kalıcı mı olduğunu ( Geçiciyse zaten belli bir zaman sonra kontrollü bir şekilde otomatik olarak enerji geçişini sağlıyor.Olay mahalline gereksiz yere gitmeye gerek kalmıyor ) 2-Hangi faz ya da fazlarda olduğunu istasyonun sinyal sisteminden faydalanarak merkeze bildiriyor.

sayın Cormoran arızanın gecimi yoksa kalıcımı olduğunu hangi program veya cihaz belirtiyor ismini vererek açıklarsanız bizde öğreniriz.

"nurkon" arkadaşımızın dediği gibi pimli sigorta ve mekanik sigorta attı mekanizması kullanacaksın. Bu işin başka hiçbir yöntemi yok. Elde ettiğin sigortanın atmasıyla ilgili kontak bilgisini merkeze aktarmak ayrı bir konu.

Kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri