NYM ILE NYAF EK YAPILIRMI

Ar1k4n

Üye
merhaba arkadaşlar sorum şu buattan 2.5 nym kablo ıle yenı priz yapacagım anahtar kasasına kablo çekecem elımde 5 metre nym kablo var ancak kablo kısa geldı 3 metrede nyaf kablo var bunları bırbılerıne ek yapsam sıkıntı olurmu iki kabloda 2.5 luk

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
bilgisayar ve tv baglayacagım sadece

Elektrikte ekten mümkün olduğunca kaçmak gerekir ama illaki ek yapılacaksa klemens kullanmanı öneririm.prizler çok dikkat edimesi gereken cihazlardır.her zaman muhtemel büyük güçlü alıcılar göz önüne alınarak düşünümeli çünki prize her türlü fiş takılabiliyor.bilgisayarınkide tv nin kide elektrkli ısıtıcınınkide vb.

Ben bu işin içerisinden yetişmiş biri olarak klemens kullanmanı önermiyorum çünki klemensler eskisi gibi imal edilmiyor yani içersinde pabuç yok sadece bir vida var kabloyu tutan o da kabloyu ezmekten başka birşey yapmıyor nya olsa neysede nyaf ttr kabloyu parçalıyor o yüzden uçlarını biraz uzun aç ve birbirine bur ve ikiye katla sonra sıkı bir bant sar en güzel böyle olur

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

teşekkur ederım arkadaşlar cevaplarınız ıcın gıttım en sonunda 3 metre daha 3*2.5 kablo aldım eklemeyı yaptım

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,923
Son üye
BilgeKaganInce22

Yeni konular

Geri