Nokıa 3310 geri dönüyor

GND-

Üye
Akıllı telefonlara alternatif olarak efsane nokıa 3310 biraz değiştirilmiş şekilde yeniden piyasaya sürülecekmiş... Bende almayı düşünüyorum....

http://www.ntv.com.tr/galeri/teknol...3310un-muhtemel-fiyati,z5jOvhSHX0yvQkIE1BRKQw

Ekli dosyalar

• 3310.jpg
    3310.jpg
    46.1 KB · Görüntüleme: 26
Zamanında taş gibiydiler ne yapsin garibim yeni akıllı telefon teknolojisine uyum sağlayamadı yılların nokia si motorola si alcatel nokia nin üstüne telefon yoktum 10sene önce

Hala NOKİA bu telefonları satabileceğini düşünüyorsa CEO sunu direk işten alsın . Bu kadar piyasa trendlerinden aymaz biçimde şirket yönetilmez. Zaten bu kafayla battılar . Üzerine tüy diksinler de gülelim . İhtiyarların bile facebook a üye olup hacı arkadaşlaıyla fotoğraf paylaşmanın derdine düştüğü bir devirde kim ne yapsın çöp kadar ekranlı telefonu , isterse bin renkli olsun.

Hala NOKİA bu telefonları satabileceğini düşünüyorsa CEO sunu direk işten alsın . Bu kadar piyasa trendlerinden aymaz biçimde şirket yönetilmez. Zaten bu kafayla battılar . Üzerine tüy diksinler de gülelim . İhtiyarların bile facebook a üye olup hacı arkadaşlaıyla fotoğraf paylaşmanın derdine düştüğü bir devirde kim ne yapsın çöp kadar ekranlı telefonu , isterse bin renkli olsun.

bence yanlış düşünüyorsunuz benim babam da 60 yaşında geçen sene akıllı telefon aldık kullanamadı götürüp geri verdik veya ortaokul çağında ki çocuklar için yaşlı teyzeler nineler için bitirim fiyatı uygun olursa ben bile alırım inşallah güzel bir şey yaparlar....

O yılan oyununa bayilirdim çok heyecanlıydı nokia çok zayıf kaldı kim derdi lg samsung un satış rekoru kiracagini ben tahmin edemezdim ışte eski siyah beyaz tv ler gibi nostalji oldu gerçekten nokia arge si apple veya samsung s5 ayarında telefonda yapsa belli bir tüketici kitlesine ulaşıncaya sesini duyuruncaya kadar gene 2sene geçer trend akıyor

3310 değil 3320 olacak.

Android piyasası oluşmadan önce nokia nın bazı modelleri gerçekten dayanıklı taş gibi bir telefonlara sahipti. Çift hat olayında ise piyasada samsung üzerine telefon yoktu. Birkaç modeli hariç samsung ta en az nokia kadar sağlam telefonlar üretirdi ki yıllar önce sıfır aldığım B5702 modelini hâla kullanırım. Siemens vardı bir aralar nokia gibi farklı modeller piyasaya sürerdi sonra kaybolup gitti. Sony Ericson vardı, kırk yılda bir model çıkartırdı onuda herkes alamazdı alanlarda kalitesini bilirdi, adamlar hâla aynı ağır abi tarzında devam ediyorlar. Neyse velhasıl diğer isminin saymadığım şirketlerde dahil olmak üzere hepsi android piyasasına ayak uydururken nokia ilk sıralar symbian işletim sistemi kafasıyla devam etmeye çalıştı, sonra baktı olmadı, tuttu windowsa geçti birkaç model piyasaya sürdü. Onda da alanların çoğu kafa karışıklığı ile geri sattı vs derken firma bir türlü androide geçmedi. Gelişen teknolojiye uymadı, o kafayla da mundar oldu gitti. Şuan ise samsung sağlam telefon üretmeyi bıraktı, tabir yerindeyse aylık tarzında telefonlar piyasaya sürdü. Tamam gelişen çağa uydu ama eski kalitesini kaybetti. Şahsen ben eski bir samsung fanı iken şuan samsungtan soğumuş bir durumdayım. Bir çok modelini gördüm, inceledim bir kısmını kullandım geneli kısa vadede cartayı çekti. Yada fiziksel olarak aşırı deforme oldu. Velhasıl konuya dönmek gerekirse, şuan piyasada diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi ihtiyarlar ve çocuklar gibi kimseler için adam akıllı amacı sadece haberleşme olan telefon yok gibi bir şey. Nasıl olmaz şunlar bunlar var diyecek arkadaşlar için, o modellerin bir çoğu ya dışardan ithal gelen imei si çakma yada bahsettiğimiz kullanıcılar için eksik özellik içeren modeller.
Nokia 3310 modeli gibi bahsettiğimiz kitleye hitap eden sağlam verimli ve stabil çalışan bir model sunarsa en azından alt kitlenin kullanacağı marka olarak piyasada devam edeceği kanısındayım.

siemens mobile bölümünü benq'ya satıp siemens'i çizdirdi benq oldu oda sonra çizildi BenQ tarih oldu...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri