nick değişimi

Dikkatinizden kaçtı sanırım :)
Evet gözden kaçmış, Trakyalı59 ismi başka bir üye tarafından kullanımda, başka bir isim bulabilir misiniz

bende hesabımın ve bütün mesajlarımın silinmesini talep ediyorum. yaptığım bütün yorumlar dahil. bir kaç defa mesaj yazdım ama talebim yerine getirilmedi. lütfen hesap tamamen silinsin. tsk ederim.

bende hesabımın ve bütün mesajlarımın silinmesini talep ediyorum. yaptığım bütün yorumlar dahil. bir kaç defa mesaj yazdım ama talebim yerine getirilmedi. lütfen hesap tamamen silinsin. tsk ederim.
Hesabınızı silebilirim fakat mesaj yazdığınız konulardaki konu bütünlüğü bozulacağı için mesajlarınız silinmez.

Burada konu nasıl açılıyor ?
Puan durumuna göre mi?
Puan nasıl toplanıyor?

Forum Ana sayfasindan konu açmak istediğiniz kategoriye giriş yapın sağ üst kısımda yeni konu butonu basarak gerekli alanları doldurduğunuz da konu açabilirsiniz.

Puan durumu mesajlarınızin diğer üyeler tarafından beğenilme sayısına göre belirleniyor

Forum Ana sayfasindan konu açmak istediğiniz kategoriye giriş yapın sağ üst kısımda yeni konu butonu basarak gerekli alanları doldurduğunuz da konu açabilirsiniz.

Puan durumu mesajlarınızin diğer üyeler tarafından beğenilme sayısına göre belirleniyor
Üyelik kaydımın tamamen silinmesini istiyorum.
Son kararım budur.
iyi günler , iyi çalışmalar dilerim.

Nickimi RDJ35 , RDJ20 , RDJ035 Bu nicklerden hangisi uygunsa değiştirmenizi talep ediyorum Bu Nicklerin Türevide olabilir. Araya bir adet 0 falan eklenebilir

RDJ35 , RDJ20 , RDJ035 üçüde uygun hangisinin olmasını istiyorsunuz?

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri