Ni- mh 1.2 volt BMS Devresi

Victoryy

Üye
Merhaba

Ni- mh 1.2 volt pillere 6s BMS Devresi nerden alabilirim.

Saygılarımla

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Nikel pillerde bms kullanilmaz. Sabit akim ile pillerin gerilimini takip edip batarya grubu icin maksimum gerilime ulasinca sarj islemi tamamlanmis olur.

Bms seri bağlı her cins pil grubuna uygulanmali ama lityum piller aşiri sarjda patlama, alev alma eğiliminde olduklarindan lityumlarda şart. Şart olmasa onlara da bms kullanmazlar. Amaç piller bozulsun ki yeni piller satılsın

Bms seri bağlı her cins pil grubuna uygulanmali ama lityum piller aşiri sarjda patlama, alev alma eğiliminde olduklarindan lityumlarda şart. Şart olmasa onlara da bms kullanmazlar. Amaç piller bozulsun ki yeni piller satılsın
Evet de piyasada bu piller iç,n hazır BMS var mı ki, mevcutlar da ayarlanabilir değil. Elinzin altında model veya link varsa paylaşır mısınız?

O kadar elektrik supurgesi sarjli matkap gordum tamir ettim. Nikel pilleri olan. Hicbirinde bms gormedim.

Varsa ornek bende merak ettim gormek isterim.

Koymazlar çünkü piller bozulsun yeni alınsın. Lityuma da koymazlardi. Mecbur kaldilar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri