Nf 5094 bağlantılarını bilen varmı?

patpat

Üye
arçelik 5094 nf buzdolabının ana kartının dolabın üzerinde ve arka tarafta bulunan kart 220 volt girişi hangi uçlardan acaba bilgilendiriseniz sevinirim. dolaptaki arıza göstergeler hiç yanmıyor dolapta hiç bir şey çalışmıyor sadece dolap içi lambaları yanıyor..teşekkür ederim.. telefon nonuzu göremedim arayıp sormak isterdim...
ayhan ozer tel 0543 911 40 22....hayırlı bayramlar dilerim..

sayın kaynak: arçelik 5094 nf buzdolabının ana kartının dolabın üzerinde ve arka tarafta bulunan kart 220 volt girişi hangi uçlardan acaba bilgilendiriseniz sevinirim. dolaptaki arıza göstergeler hiç yanmıyor dolapta hiç bir şey çalışmıyor sadece dolap içi lambaları yanıyor..teşekkür ederim.. telefon nonuzu göremedim arayıp sormak isterdim...
ayhan küçüközer tel 0543 911 40 22

arçelik 5094 nf buzdolabının ana kartının dolabın üzerinde ve arka tarafta bulunan kart 220 volt girişi hangi uçlardan acaba bilgilendiriseniz sevinirim. dolaptaki arıza göstergeler hiç yanmıyor dolapta hiç bir şey çalışmıyor sadece dolap içi lambaları yanıyor..teşekkür ederim.. telefon nonuzu göremedim arayıp sormak isterdim...
ayhan küçüközer tel 0543 911 40 22

sn kaynak bir cevap varmı acaba zahmet olmassa teşekkürler..

karta 220 volt kahverengi ve mavi uçlardan gelir. siyah kablo kompresöre gider

selamlar istanbulda çıkma buzdolabu ana kartı satılan bir yer varmı acaba model..nf5094 gri tiplerden.kartın hafızasını taşıyan çip bozuk.

selamlar istanbulda çıkma buzdolabu ana kartı satılan bir yer varmı acaba model..nf5094 gri tiplerden.kartın hafızasını taşıyan çip bozuk.

5094 buzdolabının 3 versiyonu var dolayısı ile kartlarıda farklılık gösterir . kartın malzemesi 42 TL . istersen forumda kart tamir eden üstatlar var. onlarla iletişime geçersen yardımcı olacaklardır.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri