neutronmu yoksa knowledgemi?dvr kayıt cijhazı

neoncu

Üye
merhaba arkadaşlar iki adet cihaz var teklifolarak sizce hangisi mantıklı biri nutron TR 08 Model dvr kayıt cihazı 385 tl sıfır diğeri ise knowlegge dvr kayıt cihazı 16 kamera girişli modeli ise KL-6016AV KNOWLEDGE 16 KANAL GÖRÜNTÜ & 16 KANAL SES 400 FPS İZLEME 400 FPS KAYIT REAL TIME DVR KAYIT CİHAZI ikinci eldir 20 aylık garantisi kalmış ikinci el bir cihaz 500 tl deniliyor sizce hangisini almak mantıklı bana 8 kamera girii cihaz gerekli fakat diğer cihazda 16 kamera girişli ilerisi için dedim ama cihazların siz bu sektörde olan arkadaşların bilgisi dahilinde yanlış bir şey yapmadan almak istiyorum yada bir teklif daha geldi 400 dolara visionquard 1008 model kayıt cihazı ama bu aklımdan geçmiyor ama tabi sizler ne derseniz ben onu artık alıcam.

sayın arkadaşım ben bildim bileli siz kayıt cihazı aramktadsınız yalnış anlamayın ama bu seçimi yapmak bu kadar zormu anlayamadım
bizler yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak siz sanki dalga geçer gibi sürekli yeni bir ürün le karşımıza çıkıyorsanuz ürün işinizi görücekse alın geçin bu kadar üstünede düşmeniz gerekmiyo bence abartmayın en ucuzu bile işinizi görür en ucuzu balitech alın 2 yıl da garantiniz olsun bu kadar
saygılar iyi akşamlar

alarmcı altan bey biz kimseyle dalga geçmeyiz biz paramız karşılığında bu konularda yabancı olduğumuz için vereceğimiz para size göre az bir para gibi görünüyor sanırım kusura bakmayın ama bu sitenin kuralları dışında bir şeyler sormuyorum bilgi alıyorum ilk başlarda pc üzerinden kayıt yapma oayı ile bu işi tamamlıcaktım daha sonra bana site içerisinde siz olsun başka arkadaşlar olsun bana kayıt cihazı almamı önerdiniz o konuda bilgilendim sonra kayıt cihazı almamı önerdiniz .şimdi ben forumda araştımalarım ile balitech dedim ben sizler sağolun balitech için sizde dahil sanırım o mesajlarda dükkanın kapısından bile sokmam cümlesi ilede karşılaştım daha sonra lg için eski bir model dvr kayıt cihazı buldum ide ve eski bir cihaz olduğu için siz bana dediniz girmeye gerek yok sağolun her konuda burda sizden başka bir kaç arkadaş daha var onlarda enson şimdi iki adet cihaz vardı bunlardan biri neutron ve diğeri knowledge idi ama şimdi siz bana daha önce yardımcı olmak isteyerek mesajımda bilgi verdiniz bu yazdığım konuda ise cevap beklerken böyle bir yazıyla üzdünüz beni malesef üzdünüz ben yanlış bir şey yapmak istemiyorum alırsam sonra sorun yaşamıcam bir şey aradım ekonomik fiyatlarda ama siz şimdi daha öncelere götürüp beni balitech al diyorsunuz daha önce alınmamaısı için üstüne vura vura söyleyen arkadaşlarımdan biri olarak neden şimdi böyle bir tutumda bulundunuz inanın anlam veremedim eğer benim bu sorumdan sıkıldıysanız lütfen siz bu konuda rahatsızlık durumundaysanız cevap yazmayın ben sizi bu güne kadar daha önce cevapladığınız 3 mesajımdaki sevdiğim birforumdaki arkadaşım olarak kalın sevgiyle kalın.

sayın neoncu
ben sizin sorularınızdan rahatsız değilim
benim burada bulunmamın sebebi yrdımcı olmak ancak sürekli yaynı konuda o mu bu mu diye sürekli armutuın sapı ümüğn çöpü hesabı olmaya başladı
bu neden le ben sizin sorularınaza cevap vermeme kararı aldım bu satten sonra hiç bir sorunuza cevapvermem çoçuk oyuncağı gibi oyun oynanyamam bu son mesajımdır litfen cevap yazmayınız gerçekten ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmayı tercih ederim iyi çalışmlar

Ben neoncu arkadaşı tahmin ediyorum sürekli netten araştırma yapan, muhtemelen bilişim ve teknolojiye meraklı,hatta omuz çantası veya bel çantasını hiç yanından ayırmayan kaliteli bir cep telefonuna sahip,esnafı kibar bir üslupla ayar eden diksiyonu düzgün ama kıl bir arkadaş.Bu söylediklerim benim :) kafamda çizdiğim şaka profil :)
ben knowlidge kullanıyorum hatta onun cepten izleme dökümanının türkçe çevrimesi bile var şu ana kadar 4-5 ayda bir fişini çekip takmassan uzak izleme açmama probleminden başka bi sıkıntısını görmedim diğerini bilmem

Ben neoncu arkadaşı tahmin ediyorum sürekli netten araştırma yapan, muhtemelen bilişim ve teknolojiye meraklı,hatta omuz çantası veya bel çantasını hiç yanından ayırmayan kaliteli bir cep telefonuna sahip,esnafı kibar bir üslupla ayar eden diksiyonu düzgün ama kıl bir arkadaş.Bu söylediklerim benim :) kafamda çizdiğim şaka profil :)
ben knowlidge kullanıyorum hatta onun cepten izleme dökümanının türkçe çevrimesi bile var şu ana kadar 4-5 ayda bir fişini çekip takmassan uzak izleme açmama probleminden başka bi sıkıntısını görmedim diğerini bilmem

Merhaba şakanız çok güzel olmuş ben knowledgede nihayetinde karar kıldım vesiparişi verdim.alarmcıaltan bey bana kızıyor fakat ben bu size ait sektörü bilmem ve verdiğim ücret belki kiminize az bir ücret gibi gelebilir araştırma yapmayı bilgi almayı nihayetinde bilmediğiniz bir konuda bilgi almak herkesin sanırım hakkıdır evine insan tv bile alırken tepkime kontrast vs özellikleri gibi bir çok şeyi soruyor ben bu konularda hassasım umarım üzmüş olduğum arkadaşlar varsa affeder beni anlayışla karşılar eğer bu sektördeyse çine gidipte benim gibi (dil blemeyipde üstüne nerden nasıl türkiyeye ürün getiripde toplu bir mal sonuçta alıp ürünün özelliklerini bile tercüman olmadan almama durumuna benzetim ordada bir çok ürün var ve kalitelimi buda benim şakam olsun herkes kurtuldu sanırım benden herkese teşekkür ederim altan abi kusura bakma ama sende bana çok kendi ürünlerinden satmak için yönlendirme linkindede bulundun ama sanada kısmet olmadı ama yardımlarından sendende allah razı olsun.

[

Güvenlik firmaları

Mademki devlet bu işin kanunlarını uygulamıyor elektrikçisi bilgisayarcısı bu guvenlik işine girdi. ve biz guvenlik firmaları artık bu ısı hakkıyla yapamıyoruz. yapacak tek şey kaldı. bu işi amatör yapan kişileri sigortaya maliyeye şikayet edin. sigortasız 200 tl ye adam calıstırıp işin cılkını çıkaranlar anlasınlar bu iş hakkıyla nasıl yapılıyormuş. bu işi bu tür yapan amatörleride ve yaptıran yerleride şikayet edinki önüne gelen takmasın.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri