neutron mu? avenir mi?

boylu

Üye
NT-2780 XCEV

480 Tv Line Sony Ccd Gece Görüşlü Beyaz Metal Su Geçirmez, 480 Tv Line, Sony Ccd, Gece Görüşlü, Beyaz Metal, Su Geçirmez,, 480 Tv Line, Sony Ccd, Gece Görüşlü, Beyaz Metal, Su Geçirmez,

arkadaşlar güvenlik işi yapıyorum ve yukarıdaki iki kameradan birinden adetli ürün almayı planlıyorum. hangi ürünü tavsiye edersiniz?

ikiside aynı
yazısı değişik
bozulunca ikiside çamura yatar

slm.avenir 448 in iki farklı modeli var piyasada .birisi A birisi B .onu iyi araştır alırken.a daha kaliteli. nt 2780 ve av448 arasında bir fark yok ikisindende kullandım.fakat neutronun dağıtıcısı tibet güvenlik avenir in dağıtıcısı mesa dan çok daha iyi oldugu kesin.çok fazla başın ağrımaz.boşver aveniri.

slm.avenir 448 in iki farklı modeli var piyasada .birisi A birisi B .onu iyi araştır alırken.a daha kaliteli. nt 2780 ve av448 arasında bir fark yok ikisindende kullandım.fakat neutronun dağıtıcısı tibet güvenlik avenir in dağıtıcısı mesa dan çok daha iyi oldugu kesin.çok fazla başın ağrımaz.boşver aveniri.

ilginiz için teşekkür ederim. avenir A modelinden 50 adet aldım. görüntü fena değil. inş. mahçup etmez.

slm
yaklaş 9 yıldır güvenlik işi ile ugrasıyorum nerdeyse kullanmadıgım hic bir marka yok ama en son avenir ile calışmaya başladım avenir in dahua serisi diye sattıkları dahua dan aldıkları ürün bu seriyi tavsiye ediyourm arıza oranı nerdeyse yok bir hatırlatma daha 32 kanal kullanacaksanız lütfen samsung 32 kanal bile sorun cıkarabiliyor ama av-3232 sadece deneyin derim
avenire tesekürler

av-448 de iki model var 448 diye bir de 448B diye satıyor avenir merkez ama kimileri B olanı B diye satmıyolar ona dikkat

avenir de neutron da aynı firmadan alınıyor buun oğrenmek icin google ''dahua secutiry '' diye aratın cıkan sayfadan contact us yerine girin ordan ''Hangzhou '' diye çinin bir yeri cıkacak daha sonra yeniden google ye girin '' Hangzhou nerede '' diye aratın ürünlerin nereden geldiğini gorürsünüz avenir de çinden getiriyor dahua dan neoutron da aynı yerden getiriyor kore yada taiwan malı değil ikisi de

avenir in icini acıkn ve ona eş deger olan ürünleirn de icini acın chipin üzerindeki sony yazısının avenir in üzerindeki yazıların orjinal sony oldugunu gordüm

tabiki AVENİR başka markayı boşverin adamlar samsung ile yarışıyor olumsuz yorum yazanların kasılı oldugunu düşünüyourm yıllardır kullandıgım ve hic bir sıknıtı yaşamadıgım ürünler hakkında bu olumsuz olan yorumlar haksılzık gercekten

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben tibet in 380 tv line ve ya 420 tv line kamerayı 480 tv line olarak verdiğini biliyorum.ayrıca tiwan dediği ürünlerin çin de imalatcı sayfasında tibet in ismi var :). b tip numarlaradan dolayı midem bulandı tibetden.ben avenir ve mesadan çok memnun kalmışdım.özellikler mesanın teknık servisi süper anında çözüm .sektöre yeniden geri dönüş yaparsam kesinlikle mesa yı ve avenir markasını kullanırım.sattığı ürüne destek veremeyen firmalar ile işim olmaz.o yüzden mesa güvenlik herkese tavsiye ederim.mehmet salih keleş bey bu hizmetlerinden dolayı ayrıca tşk sunarım.

avenir av-448 kullan hocam .tecrübe konuşuyor.kore tiwan felan yalan iste bakalım neutron dan ithat belgelerini bak bakalım hangi ülke ürünü çakacak.

Av-448 deneyin kesinlikle pişman olmazsınız
1000 adetin üzeridne kullandıgım oldu hata oranı nerdenyse sıfıra yakın sadece deneyim görün

av-448 aldık gayet başarılı 6 aydır kullanıyourm
yigidi öldür hakkını yeme

av-448 kullandım gayet başarılı tavsiye edebilrim 6 aydır kullanıyourm

reklamları dinlediniz sayın seyirciler,
yahu bari foruma bir yararınız olsun biraz bilgi ver, hangi model kamera iyi, vs. işiniz gücünüz reklam

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri