neutron mu? avenir mi?

arkadaşlar buradaki yazımdam sonra yaklaşık 100 adet kullandım. fiyat/görüntü oranına bakıldığında hem ben hemde müşterilerim memnun kaldı. kulanmaya devam ediyorum. forumda farklı ürünler hakkında görüşü olan varsa paylaşmalarını rica ederim.

sayın arkadaşlarım bakıyorumda tum yenı uyeler burada reklam yapıyor burası ınsanlara yardım sıtesi reklam değil

arkadaşlar serin gelin biraz ya bune sırf reklam avenir çok iyide tibetin ürünlerine kendi ismini basıp niye satıyor?

samsungla yarışıyor muş ALAKASI BİLE YOK yaklaşık 4 sene önce 32li sistem kuruyorum hıkvision un 420tvl kameralarından 28adet taktım stok olmadığı içinde 4 tanesini 520tl avenir kabak gibi belli oldular çamur gibi görüntüsüyle 4 ü ürün gelince değiştirdim

kimin ne dedigi belli değil demekki her marka herkesi memnun edemiyor

erkan_24 sen avenir de calistigin icin hatta sahibi oldugun icin bu yorumlari yaziyorsun surekli.bunlara gerek yok.birakin biz kullananlar karar verelim ona.

avenir diyorlar herkesin 480 tvl diye sattigini 650 diye satiyorlar. erkan_24 nick bu arada avenirin sahibi. o yuzden hep yaziyor kendisi.birakinda biz kullananlar karar verelim buna. www.dahuasecurity.com/tr bu adrese girin NEUTRON un bir dahua markasi oldugu ve urunlerin orjinali turkiyede NEUTRON diye satildigi yaziyor.avenir de her yere biz distributoruz diyor.ne alaka.girin internete bakin lutfen.burasi bir forum.burda dogrulari yazin ki halkimiz bilinclensin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya bu avenirciler çok garip :)) erkan24 ,yasemincebeci111 ıpkamera falan bunlar avenirci arkadaşlar

ben avenirde neutronda satarım dvr cihazları aynı zaten iyi cihazlardır ama bu yaptıkları nedir anlayamıyorum zaten ürünleri tibetten alıyorlar avenir basıp satıyorlar onada eyvallah

be kardeşim kim neyin ne olduğunu iyi biliyor siz burda birinin malını kötüleyip aslında o mala farklı isim verip satıyorsunuz üstünede samsungla aynı kalite diyorsunuz ben bitarafımla gülüyorum
bu tür reklamlar yapmayın ayıp sizin ürününüzüde satıyoruz ama bu tavrınızlşa satmam

AVENİR sahte yazılım kullanmaktadır bu konuda dahua firması kendi resmi web sitesinde NEUTRON RESMİ markası olduğunubeyan etmiştir.APPLE STORE DA VE GOOGLE PLAY ANDROİD markette uygulaması var buda firmanın kalitesini ortaya koyuyor.

Arkadaşım model ve markayı çinde üreten hiçbir markaya veremezsin çünkü hepsi aynı ama Orjinal Samsung,Panasonic,bulabilirsen yüksek çözünürlük (kayıt cihazıda aynı marka olacak)işte ozaman olabilir.

ben AVENİR derim başka markala için yanlış bişey yazmam samsung da Lg de denedim piyasadaki bir çok markayı biliyorum ama avenir den sonsuz memnun kaldım adamlar yapmış uygun fiyata super kalite ürün yapıyor sorun yaşamadım kısacası samsung la bile degişmem.. markalar hakkında kötü yazan arkadaşlarıda yanlı buluyorum ...herşey ortada deneyin ve kaliteli ürünü kendiniz bulun... ben avenir derim ...ellerinize saglık bizi böyle bir ürünle buluşturdugunuz için

448 en çok kullandıgım ürün bırak yazdıgın o markayı ben LG ve samsung gece görüşlü le bile kıyaslamam .onlarıda denedim . ama avenir av-448 derim yüzlerce kullandım bir tane sorun yaşamadım görüntü kalitesi mükemmel.... şimdi HD olanıda çıktı onu kullanıyorum en kaliteli markadan bile alamadıgım gece görüntüsünü alıyorum....BENİM TAVSİYEM AVENİR...gerisi size kalmış

avenir in sahtesini almış olma ....ben kendim yüzlerce kullandım sinop da takmadıgım kurum ve mekan kalmadı bir tane sorun yok...evet samsung u çıkarıp avenir taktıgım bir çok yer oldu...insanlar görüntü kalitesini begendigin için samsung ve diger markaları söktürüp avenir istiyor.. para veriyor insanlar begnmese söktürüp para veriri mi gerçekci olalım arkadaşlar.. yanlı yazanlara reklam yapanlara inanmayalım kullanıp kendimiz karar verelim benim tavsiyem fiyat ve kalite bakımında en iyisi AVENİR.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri