Neutron 5108h dvr kendiliğinden ip ve port ayarlarının değişmesi

semihyazar

Üye
Neutron 5108h dvr kayıt cihazımı sabit ip ile internetten normal seyretmeme rağmen son bir aydır menüsündeki ip ve ağ gecidi ip leri kendiliğnden değişiyor.Ayarları düzeltip tekrar kaydediyorum sorun bir gün sonra tekrarlıyor.Bu arada cihazı fabrika yarlarına döndürüp diskide formatladım.Ayrıca gömülü olan cmos pilide sağlam.Cihazın yazılımında bi problem olduğunu düşünüyorum.sorun hakkında bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Teşekkürler..

merhaba son aylarda Türkiye deki DVR ve NVR lara ddos saldırılar olmuş bulunmaktadır .özellikle sabit ıp li olanlara bazı cihazlar da problemler yaşanmıştır ki bizim de başımıza geldi bir kaç cihazımız servislik oldu .sizdede bu şekilde oluşum olmuş olabilir hada dhpc işaretli kalmış ola bilir

merhaba son aylarda Türkiye deki DVR ve NVR lara ddos saldırılar olmuş bulunmaktadır .özellikle sabit ıp li olanlara bazı cihazlar da problemler yaşanmıştır ki bizim de başımıza geldi bir kaç cihazımız servislik oldu .sizdede bu şekilde oluşum olmuş olabilir hada dhpc işaretli kalmış ola bilir
Fikrinize kesinlikle katılıyorum kesinlikle böyle bir şey oldu bu sorunu yeniden yazılım yükleyerek aşabilirmiyim yoksa flash entegresimi değişmesi gerekecek.cihazın orjinal yazılımını nasıl temin ederim.Sizin cihaza nasıl bir işlem uygulandı maliyet hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Fikrinize kesinlikle katılıyorum kesinlikle böyle bir şey oldu bu sorunu yeniden yazılım yükleyerek aşabilirmiyim yoksa flash entegresimi değişmesi gerekecek.cihazın orjinal yazılımını nasıl temin ederim.Sizin cihaza nasıl bir işlem uygulandı maliyet hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim
servis tarafından sorun giderilip gönderildi sanırım yazılımsal olarak sorun çözüldü

Sistem yazılımında ki açık nedeni ile servis tarafından güncellenmesi gerekmekte, servisten gelen cihazıda p2p ile izletin lütfen Modeme port açmayın.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri