network den izleme sorunu

boylu

Üye
neutron tr serisi 2 adet kayıt cihazı ve bu cihazlara bağlı 25 adet kameranın bağlı olduğu sistemde görüntüleri networkten çok yavaş ve donarak alıyorum. cihazları başka networkte çalıştırdım sorun olmadı. network te 8 adet pc var bunların hepsi aynı anda izlemese de zaman zaman 3-4 pc izleme yapacak. bina 5 katlı ve her katta pc var. yeni bir network hattı çekmemiz gerekiyor anladığım kadarıyla.
arkadaşlar
1-network hattı çekmeden problemi nasıl çözebilirim
2-network hattı çekersek nasıl bir yapı ve malzeme kullanmam gerekir.
not:dvr kartta problem olmuyor.

yenı bır network olustursan ne deısecekkı?

gene aynı pc gene aynı dvr lar aynı localde olacak

neutron genelde networkde dual-stream ozellıgı ıcerır ama ılgınc ...

neyse cıhazın network akısını ana akıs yap
networkde goruntu kalıtesını dusuk akıs sevıyesını yuksek hale getır

yavas almanın nedenı alt akıs olması
donarak almanın nedenı ıse kamera basına dusen sanıyedeki frema'in dusuk olmasıdır!

bunuda cıhaz uzerınde ayarlaman mumkun kolay gelsın

yenı bır network olustursan ne deısecekkı?

gene aynı pc gene aynı dvr lar aynı localde olacak

neutron genelde networkde dual-stream ozellıgı ıcerır ama ılgınc ...

neyse cıhazın network akısını ana akıs yap
networkde goruntu kalıtesını dusuk akıs sevıyesını yuksek hale getır

yavas almanın nedenı alt akıs olması
donarak almanın nedenı ıse kamera basına dusen sanıyedeki frema'in dusuk olmasıdır!

bunuda cıhaz uzerınde ayarlaman mumkun kolay gelsın

cevabınız için teşekkür ederim
bahsettiğiniz ayarlamaları yaptım ve tibetle görüşüp uzak bağlantı ile kontrol ettirdim değişen bir şey olmadı.
network sistemini yenilersek nasıl bir yapı oluşturmalıyım?

fiber optik desem yapıcan mı :):)
tibet aynı zamanda benımde tedarikçi firmam :):)

bak kardesım tibetdeki elemanlar saha elemanı deıl o yuzden onlar sadece teknık olarak bakarlar konuya sen oraya cat6 10/100/1000 swıch de kullansan cıhazlarıda deıstırsen pc lerıde deıstırsen problem belkı duzelır o yuzden ben sana burda ne desem boş bunun için sorunu görmem lazım
iş ezbere gelir.. teknık ıhtımalleri saymaya kalkarsam forumda yazacak yer kalmaz ama sana sorun bundan kaynaklanıyo demem ıcınde cıhaza uzakdan erısmem lazım sorun varsa çözüm vardır cyber.die@hot ekle bakalım

en basit ama akla hiç gelmeyecek ihtimal cms kullanılan bılgısayarın isletım sıstemının 64 bit olması bıle olabılır hep varsayım vardır

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri