Netteki garip problem

Öncelikle herkese iyi forumlar,son birkaç gündür şöyle bir şey oluyor nette: bilgisayardan tarayıcıyı açıyorum google ekranı geliyor ama herhangi bir siteye erişemiyor site adı yazıyorum entera basıyorum tık yok çeşitli tarayıcılarda denedim sonuç aynı,ipv6 protokolu için ağ erişimi yok diyor wireless network connection durumunda,birkaç yerde arastirdim sorun bunla da alakalı değil gibi.Bir de şöyle bir şey oluyor bazen normale dönüyor beş dakika sonra yine bozuluyor bazen bir saat sonra bozuluyor çözemedim yani.Bir de işin garibi pcden erişim olmasa da telefon çatır çatır giriyor.Bunun sebebi ne olabilir daha önce bu tarz bir durumla karşılaşan var mı? Çözüm için ne önerirsiniz?

o işlerden hiç anlamıyorum ama durup durup dururken nasıl oldu aklım almıyor.dediğiniz şey çok karmaşık bişi ve windows 8 için ben windows 7 kullanıyorum daha basit anlayabilceğim bir çözüm yolu yok mu acaba

İlla olacak diye birşey demiyorum ama dene.

Elle yapmak için başlat de sonra çalıştır ve hosts yada host yaz.
1.Gelen dosyayı kopyala ve masaüstüne at herhangi bir sıkıntı çıkmaması için garanti.
2. Kendi açtığın pc deki hosts dosyasının üzerine gel sağ tıklatıp not defteri ile aç.
3.İçerisini sil sonra bunun içine,kopyaladığın ekteki hostun içini yapıştır.
4. Ammada zormuş deme.:(
5.Not defterini kapat kapatacakken kaydedip kaydetmeyeceğini sorar kaydet.
6. Pc yi yeniden başlat ve dene.
7.Daha basit istiyorsan teknik servis yeterli olur.
Yada buradaki talimatlara bak aynı otomatik sıfırlama için indir denen yere tıkla ve fixit i kur çalıştır.
https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/972034#LetMeFixItMyselfAlways

Ekli dosyalar

• hosts 7.txt
    842 bayt · Görüntüleme: 1
Elle yapmak için başlat de sonra çalıştır ve hosts yada host yaz.
1.Gelen dosyayı kopyala ve masaüstüne at herhangi bir sıkıntı çıkmaması için garanti.
2. Kendi açtığın pc deki hosts dosyasının üzerine gel sağ tıklatıp not defteri ile aç.
3.İçerisini sil sonra bunun içine,kopyaladığın ekteki hostun içini yapıştır.
4. Ammada zormuş deme.:(
5.Not defterini kapat kapatacakken kaydedip kaydetmeyeceğini sorar kaydet.
6. Pc yi yeniden başlat ve dene.
7.Daha basit istiyorsan teknik servis yeterli olur.
Yada buradaki talimatlara bak aynı otomatik sıfırlama için indir denen yere tıkla ve fixit i kur çalıştır.
https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/972034#LetMeFixItMyselfAlways
kendi açtığım dosyadan kastınız gönderdiğiniz ek dosya mı?

Kablosuz ağ kopması olabilir mi benim laptopta böyle bir sorun oluyor laptop yüksek performansa yada fişe takınca böyle bir sorun olmuyor pilde çalışırken oluyor belki sizdede böyle bir sorun olabilir

Kablosuz ağ kopması olabilir mi benim laptopta böyle bir sorun oluyor laptop yüksek performansa yada fişe takınca böyle bir sorun olmuyor pilde çalışırken oluyor belki sizdede böyle bir sorun olabilir
sanmıyorum çünkü laptobu pilde çalıştırmıyorum ve dengeli performansta çalışıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri