Nereye Yatırım Yapmalı?

Dünyada yaşananları görünce kıyametin yaklaştığı anlaşılıyor en doğru yatırım ahirete yatırım arkadaşlar.

(Malda yalan Mülkte yalan gel birazda sen oyalan.)

Reklam içerikli mesajlar silinmiştir!

Petrolün bu dünya için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Petrol dediğimiz zaman aklımıza hemen araçlarımızda kullandığımız akaryakıtlar gelir. Ancak bu piyasanın küçük parçalarından birisidir. Çünkü petrol, sanayinin olmazsa olmazıdır. Dolayısıyla son derece değerli bir yatırım aracıdır.

Bu ara fazlasıyla düşüşler geliyor. Bende bu yazıyı okudum. Petrol yatırımı için öğrenmem gereken ne varsa öğreneceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Petrolün bu dünya için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Petrol dediğimiz zaman aklımıza hemen araçlarımızda kullandığımız akaryakıtlar gelir. Ancak bu piyasanın küçük parçalarından birisidir. Çünkü petrol, sanayinin olmazsa olmazıdır. Dolayısıyla son derece değerli bir yatırım aracıdır.

Bu ara fazlasıyla düşüşler geliyor. Bende bu yazıyı okudum. Petrol yatırımı için öğrenmem gereken ne varsa öğreneceğim.

Yalnız bilginiz olsun Rockerfeller gibi petrol emtiasına yön veren aile bu işten çekildi.Adamların hesabı nedir bilmem mümkün değil ama sonu hiçte hayırlı olmayabilir.

Yalnız bilginiz olsun Rockerfeller gibi petrol emtiasına yön veren aile bu işten çekildi.Adamların hesabı nedir bilmem mümkün değil ama sonu hiçte hayırlı olmayabilir.
plastik yasaklanır diyecem ama her şey plastikle, yenilenebilir enerji sistemlerine geçerler diyecektim yoksa

bana da petrole yatırım yapmayı tavsiye ettiler fakat teminat en azından 4000 $ olmalı

o kadar riske girmek istemem ve başka bir geliri arıyorum

https://nma.org/pdf/gold/his_gold_prices.pdf
ons.png

altın aslında yatırım değil fakat listeden de görüldüğü gibi erimeyi önler.

Ben borsa'ya yatırdım kısa sürede aldığım hisse senetlerinden karşılığını aldım.
Bu aralar gıda perakende ve sağlık ön planda gidiyor. ytd.

parasını altına çeviren 2 ayda %20 kazandı. daha doğrusu parası %20 erimedi.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri