Neden Kontrolkalemi.com

Bu site sayesinde eksilerimizi artı yapabiliyoruz,bilmediğimiz bir çok konuda bilgi ediniyoruz,en önemlisi bilgilerimizi paylaşıyoruz,sorunlarımıza çözüm arıyor ve buluyoruz.
iyiki var kontrolkalemi.com ve ailesi ve üye arkadaşlar
herkese hayırlı işler ,başarılar.

Iyi ki varsınız arkadaşlar bu sitede inanın ki sorunlara çözüm bulunulamayacak hiç bir şey yok hepiniz sağolun var olun.
Saygılarımla

ben otomasyoncuyum bu site sayesinde bir çok konuda bildiklerimi paylaşarak paylaşılan şeyleri okuyarak diyer forumlardan daha fazla sevk alıyorum ve anlayamdığımız soruları sorarak tanımadığımız meslek arkadaşların yardımıyla bir çok işin üstesinden geriyoruz;
forumdaki tüm arkadaşları teşekkür edrim bu duruma getirtikleri için saygılarımla;;;;;;;;;;;;)

Bu sitede emeği geçen arkadaşların her birisi benim için bir hoca ve yol gösterici onun için buradayım ve devam edeceğim Teşekkür ederim

Hımm..Ben neden girdim bilmiyorum ama inşallah hayırlısı olur..

Kontrolkalemindeki e-kitapların ücretsiz paylaşılıyor olabilmesi beni çok mutlu etti. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Bizler sizlere teşekkür ederiz. Sizler forumumuzda bulundukça forumumuz günden güne güçleniyor.

Saygılarımla,

çünkü Teorik bilgilerimizi Pratik bilgilerle yoğuruyor :d

forum temasını biraz güzelleştirseniz nasıl olur? renk ayarı falan.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri