neden bu sitede uydu antenleri bölümü yok

rexrex

Üye
değerli site yönetimi arkadaşlar sitemizde uydu antenler ve ekipmanları hakkında bilgi paylaşılabilecek bölümümüz yok ben göremedim acaba eklenebilirmi? eklenirse memnun olurum...

Haddim olmayarak bir yorumda bulunacam, bu açıdan bakıldığında bir çok başlık fazla genel bir çok başlık ise fazla özel olabiliyor. Forumu oluştururken bir şekilde sınıflandırma yapılmış ama hiç bir zaman en iyi olamaz galiba. Örneğin "akıllı bina otomasyonıu" başlığı bina otomasyonu olmalı bence. Bulanık mantık için başlık açılmış ama genetik algoritma yada yapay sinir ağları için bir başlık yok. Bunların hepsinin bir başlık altında genel bir isim ile yeralması gerekirdi. Bu durumda forum başlıkları değişmediği sürece yapılabilecek en iyi şey en yakın görülen başlığın altına yazmak. Mesela antenler ile ilgili konularıı "Elektronik Haberleşme" altına yazmak gerekir diye dünüyorum.

görüşleriniz dikkate alınacaktır. uydu bölümünün açılması daha önce gündeme geldi. bildiğiniz üzere uydu konusunda çok daha ayrıntılı siteler mevcut. forumda bu başlık açılınca diğer forumlardan alıntı çok fazla olacağından uydu başlığının açılması askıya alındı. tekrar gündemimize alıp değerlendireceğiz...

bilgilerinize, saygılar...

ilginiz için teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri