Ne tür switch kullanmalıyım

c-cry

Üye
Merhaba,

2 sag 2 sol olmak üzere 4 lü hoparlör çıkışı olan 4 cihazım var, ve 1 çift hoparlörüm var.

bunların hiç biri geçişlerde birbiriyle temas etmemeli, ne tür bir switch kullanmam gerekir? nerden bulabilirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ne yapmak istediğini tam olarak anlatırsan yardımcı olabiliriz sorudan ne yapmak istediğini tam olarak anlayamadım anfiden çıkıp isdediğin zaman isdeğin hoparlöre ses vereceksin yani iki hoparlör aynı anda çalışmayacak ise piyasada ise piyasada iki yolu swichler bulabilirsin

Sanirim 4 cihazdan iki hoparlore degisik degisik cihaz olaraktan sesvermek istiyorsun fis soket cikarip takmadan ve bosluksuz ....
Mixer adi verilen cihazi alman yeterli dj aleti olarakta bilinir...

A10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sanirim 4 cihazdan iki hoparlore degisik degisik cihaz olaraktan sesvermek istiyorsun fis soket cikarip takmadan ve bosluksuz ....
Mixer adi verilen cihazi alman yeterli dj aleti olarakta bilinir...

A10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merhaba,

4 ayri cihazı tek hoparlöre bağlamak istiyorum, fakat hangi cihazı seçersem o cihaz hoparlöre ses gönderebilsin istiyorum, mix istemiyorum, aslında döner switch kullanmak istiyorum fakat kaç ayaklı olcak bi fikrim yok..

geçişlerde cihazların çıkışları birbirine devre tamamlamamalı.. yani geçişlerde boşluk olmalı..

ne yapmak istediğini tam olarak anlatırsan yardımcı olabiliriz sorudan ne yapmak istediğini tam olarak anlayamadım anfiden çıkıp isdediğin zaman isdeğin hoparlöre ses vereceksin yani iki hoparlör aynı anda çalışmayacak ise piyasada ise piyasada iki yolu swichler bulabilirsin

hangi amfiyi seçersem hoparlörlere onun sesi gitsin istiyorum..

4 tane amfim var;

bunların hoparlör çıkışlarından hoparlörlerin girişi arasına switch koymak istiyorum.. aslında döner switchler en rahat olanı fakat kaç ayaklı alıcam bilmiyorum..

:))çok kötü anlatmışım teknik falan yok ama anlatıma bakıp sen yapamazsın demeyin, bağlantıları yaparım.. önemli olan seçtiğim amfi ses versin :))

dört tane swich kullanıp çıkışlarını paralel bağlarsan istediğin anfiye ait swichi açıp diğerlerini kapatacaksın bu kadar swichleri numaralandırırsın o kadar istediğini aç istediğini kapa

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri