Nasıl bir sistem yapabilirim

ekmeğini daima kolay yolldan kazman isteyenler hep kaybeder
kural 1- işine geç kalmayayacaksın
kural 2- işini adam gibi yapacaksın
kural 3- yılmayacaksın
bir denizci eskisi amatör bir elektronikçi olarak zamanında (ırgat yeni dilde vinç) yokken 200 metreden balık ağı çektim şimdiki tatlı su kaptanları "dıştan takma yok mu ?"diye sorarkerlen 3 saat aralıksız kürek çektim, tersanede adamlar çivi çakma matkap yokmu derken burgu ile delik açtım. ha teknoloji bu kadar ilerlemişken bana dinozor diyenler,azıcık sizde araştırın sizde zoru kolayı öğrenin ki sisteminizi en iyi şekilde kurun. kuranlara lafım yok bizden kolayını istiyeceğinize sizler bize kolayını öğretin. adamlar yada eskilerin tabiriyle yeni yetmeler ardiunonun A'sını bilmezken anlamazken bizlere Z'sini soruyorlar. çalışmadan öğrenmeden kazanmanın yolunu bizlere soruyorlar. lütfen değerli forumdaşlarım, kardeşlerim arkadaşlarım lütfen biraz baha araştıralım biraz daha yorulalım çözümsüz kaldığımız noktalarda yardım isteyelim.

Abicim çözüm çok basit.bir tane hanım aliyorsun kendine sabah çayın corban kahvaltin hazir ayağına geliyor..işe geç kaldım otobüsü kaçırdım derdine son.gerçi bu devirde böyle hanım kaldimi bilmiyorum ama denemekte fayda var :)

Abicim çözüm çok basit.bir tane hanım aliyorsun kendine sabah çayın corban kahvaltin hazir ayağına geliyor..işe geç kaldım otobüsü kaçırdım derdine son.gerçi bu devirde böyle hanım kaldimi bilmiyorum ama denemekte fayda var :)

tersi olursa ( hanım sabah çayın corban kahvaltin hazir ayağına isterse )
fişi ters verirsen düzelir mi ?

yapmayın arkadaşlar hatunuma sabah kahvaltısını yatağına götürmenin neresi kötü, yemeğini yaparım karnını doyururum bulaşığını yıkarım yeterki o huzurlu mutlu ve rahat bir ortamda çalışsın ve kazansın. ben karşılığını fazlasıyla aldım şimdi benden 2000 km uzaktakaen bile benimle ilgileniyor resmen boşandığımız halde elektiriğimi suyumu internetimi ödüyor evinde yaşamama izin veriyor, onun arkasından tek kötü söz söylemem kızımın annesi ve onun için yapabildiğim her şeyi hak ediyor.
tersi olursa ( hanım sabah çayın corban kahvaltin hazir ayağına isterse )
fişi ters verirsen düzelir mi ?
Ben o tür bı durumda direk 380 veririm abi.ters düz uğraşamam[emoji16]

yapmayın arkadaşlar hatunuma sabah kahvaltısını yatağına götürmenin neresi kötü, yemeğini yaparım karnını doyururum bulaşığını yıkarım yeterki o huzurlu mutlu ve rahat bir ortamda çalışsın ve kazansın. ben karşılığını fazlasıyla aldım şimdi benden 2000 km uzaktakaen bile benimle ilgileniyor resmen boşandığımız halde elektiriğimi suyumu internetimi ödüyor evinde yaşamama izin veriyor, onun arkasından tek kötü söz söylemem kızımın annesi ve onun için yapabildiğim her şeyi hak ediyor.

analara , hatunlara , tüm canlılara ve cansızlarsa saygımız sonsuz .

Abim insanlar buralara kadar gelmiş birşeyler oluyorsa demekki bir öğrenme mücadelesi var :))
Gençliği bitirme hemen bıraktı belini ağ çekerek yormasin bu arada bizdede tekne var çapa atıyorum ırgat yok mahvediyor namussuz

Abim insanlar buralara kadar gelmiş birşeyler oluyorsa demekki bir öğrenme mücadelesi var :))
Gençliği bitirme hemen bıraktı belini ağ çekerek yormasin bu arada bizdede tekne var çapa atıyorum ırgat yok mahvediyor namussuz
sende ölmüş konulara mesaj yazma sanırım yeni dükkan açtım klimakombi servisi diye nasibin bol olsun. ben o günlerimde 36 saat uykusuz çalıştığımı bilirim. aynı gün içinde üç işte çalıştığım dönemler oldu, uyumamak için ilaç kullanırdım. şimdi uyumak için ilaç içiyorum ilacım bitti param yok alamadım son 48 saatte 3.5 asaatlik uykuylayım gece sabaha kadar oturdum okudum yazdım. şimdiki eğitim sistemi ile telefon manyağı gençlik benim için çöp. 20 dakikalık dolmuş yolculuğunda bile 5-10 sayfa okursam bana yetiyor. dolmuşta bile herkesin elinde telefon söylesene bana gençlik nereye gidiyor. beni zamanımda ırgat yoktu akü sadece büyük teknelerde vardı gazlambalı gemici feneri kullanırdık. bir bidon tatlı su doldurmak için 3 km dağa çıkardık. hadi şimdiki gençlere gel bu şartlarda çalış de bakayım çalışacaklar mı? hemen diyecekleri o günkü şartlar öyleydi. ama yön verecek yaşlıların bile elinde telefon var sanki sosyal medya karın doyuruyor. kapasitöre pil diyen elektrik mühendisleri tanıdım ben , daha ne diyeyim.

Teşekkür ederim:) dükkanı yeni açmadım bende baktım ki genlik telefonda internette kitleye ulaşmak için yöneldik çok çalışmakta gözüm yok para kazanmak için sagligimizdan olmanın anlamında yok konular bize göre ölü olabilir ama Google amcanın aritmatiginde işler farklı ilerliyor hepimizin birtakım mücadeleleri var bu hayatta zor gunlerinizi taktir ediyorum ama şimdi bu devirler gecti böyle şeyler yapmaya da gerek yok hanginizin evinde çamaşırlar legende yıkanıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,895
Son üye
HalilKonec

Yeni konular

Geri