Nade görüntülü diafon

Dremen

Üye
Apartmana gelen kişiyi daire ekranında görüyor sesini duyuyoruz ancak apartman girişindeki ve daire girişindeki ziller çalmıyor neden olabilir bildire bilirseniz ve nasıl giderilebilir memnun olurum

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
iki bölgede çalışmıyor ise ortak uçta bir sorun vardır kontrol ediniz. tabi birde bu şekilde bir konuya kimsenin yardım edebileceğini sanmıyorum. tesisattan görüntüler ve bilgiler faydalı olacaktır.

Apartmana gelen kişiyi daire ekranında görüyor sesini duyuyoruz ancak apartman girişindeki ve daire girişindeki ziller çalmıyor neden olabilir bildire bilirseniz ve nasıl giderilebilir memnun olurum
HOCAM İYİ AKŞAMLAR AYNI SORUN BENDEDE VAR.OLAY ÇÖZÜLDÜMÜ.ÇÖZÜLDÜYSE NASIL OLDU.BANA YARDIMCI OLURMUSUN.SELAMLAR.

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri