Nabiz Ölçer Devresi

vizyon003

Üye
nasıl nerden bulurum yardımınıza ihtiyacım var ünide bitirme projesi olarak yapacağım

Afyon kocatepedemisin :) derivasyon olarakmı ölçmek istiyosun parmaktan puls oksimetre ilemi ölçmek istiyosun istediğini söyle yardımcı olayım devre kurulum programlama vs.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/tip-elektronigi-biyomedikal/75568-nabiz-sayisi-olcum-cihazi.html

şu konuda anlatmıştım neyin nasıl olacağını linkte ekledim PIC16F628A ile yapılmış devre var hex kodu devre şeması çalışma videosu vs tümü mevcut isiste kurup areste baskı devresini çıkarabilirsin devre işi kolay iş pic programlama için programlama kartı alman gerekiyor birde masaüstü bilgisayara ihtiyacın var usbli pic programlama kartı bulursan laptopta işini görür ama usbli olanlar pahalı dahada ucuza getirmek istersen programlama kartınıda kendin yapabilirsin. devrenin toplam maliyeti 30 tlyi bulmaz tabi piyasayı iyi biliyorsan. birde LCD ekrandada gösterebilirsin ben sana en uygun olanını önerdim 7segment ekranda uygulama daha basit.. kolay gelsin

merhaba.ben biyomedikal müh.te okuyorum.pulse la ilgli ödevm var acaba yardımcı olablr misin

Linklerde mevcut bilgiler paylaşıldı . linklerden bilgi edinebilirsin

Kolay gelsin

iyi günler benimde assembly programı ile nabız ölçer yapmam lazım .Kaynak konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri