Nükleer Santral Kurulsun Mu?

3 adet faal nükleer santral olan Pakistan bu verdiğiniz listenin neresinde? Pakistan teknolojisi bizden daha mı ilerde? Nükleer santral biz yapınca mı tehlikeli oluyor?

Olaya bakın, adamların 50 yıl önceki teknoloji ile kurup işlettiği nükleer santrali biz 2018 teknolojisiyle kurup işletemeyecekmişiz. Komedi...

Olaya bakın, adamların 50 yıl önceki teknoloji ile kurup işlettiği nükleer santrali biz 2018 teknolojisiyle kurup işletemeyecekmişiz. Komedi...

Haklısın gerçekten komedi ( hayatımız ) , tadına baktımı vaz geçmek zor .
boşuna konuşuyoruz . öyle böyle yapılır , hayırlısı diyelim .

Sağlıcakla kalın .

Arkadaşlar üstadlar kusura bakmayın, şöyle tehlikeli, böyle günah dedikleri şeyleri kendileri üretip bize satıyorlar. Bu benim zoruma gidiyor. Adamlar Cern'de atom deneyleri yapıyorlar, parçacık çarpıştırıyorlar. Biz ise yıllardır kullanılan teknoloji için hâlâ tartışıyoruz. Ben üreten bir Türkiye istiyorum, dışarıya bağımlı, tüketen bir Türkiye değil. En çok da @vecivicivokke gibi bilgili, donanımlı arkadaşların bu teknolojiye karşı çıkması beni üzüyor.

Karsiciktigimi soylemedim :) mevcut sartlarda tehlikeli dedim. O liste csgb nin. Onlara sormak lazim.

Öncelik hayatdır , para ikinci plan bu konuda
diğer gelişmeler öncelikle her zaman olduğu gibi ülkeni sevmek
dürüslük , eğitim , çalışmak , sabır , yatırımla , vs gibi olur .

bizde ilerleme para parayı çeker , yatırım yapmadan .

3 adet faal nükleer santral olan Pakistan bu verdiğiniz listenin neresinde? Pakistan teknolojisi bizden daha mı ilerde? Nükleer santral biz yapınca mı tehlikeli oluyor?
Nükleer santraller her zaman tehlikelidir... hala inkar edenler var... Chernobyl niye patladı sanıyorsun...

Çernobilden başka patlayan bir santral varmı?

Ayrıca çernobildeki kaza sistem kaynaklı değil operatör kaynaklı olmuştur. Çernobilin 7 bölümlük dizisini izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Nükleer santraller tehlikeliyse tüm dünya vazgeçsin başka alternatiflere yönelsin. Santrali olana kimse bir şey demiyor ne zaman kalkınmak adına ülkem nükleer santral dese bir takım gurüh ayağa kalkıyor 2 saat elektriksiz kalsalar devlete giydirirler.

Nükleer santrale her zaman evet işini düzgün yapmayanlara hayır.

• Beğen
Tepkiler: huh
Amerika'da patlayan birkac nukleer santral var saklanmis ermenistanda ßizdiran vardi ustu ortuldu japonya da patladi ustunu ortemediler hala sizdiriyor...

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri