nötr barası olmayan pano

Öncelikle teşekkürler;
250 A giriş şalteri var . pano kapağından kumandalı..
Telemekanik sürücülü 22 kW motoru kontrol ediyor. 15 adet de en büyüğü 5,5 kW motorlar var herbirinin ayrı sigortası var. bağlantılarda 3 faz ve toprak ....
Benim sorunum burada 30 mA röleyi nasıl bağlayacağım.
herkese iyi çalışmalar.
Trıoid röle baglıyacaksınız..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kişisine bağlı niyetini işini gördürmek ise işini gördürmekten görürmeye forumda
Diğer
Zaten başkasına da yardım etmek isteyen cevap yazıyor.

Kolay gelsin sağlıcakla .
Dediğinizden hiç bir şey anlayamadım kusuruma bakmayın, iyi bir şey mi dediniz? :D

Dediğinizden hiç bir şey anlayamadım kusuruma bakmayın, iyi bir şey mi dediniz? :D
merbaha .

konu açılıyor ( herkes için değil yazım ) , cevabını alıyor ( bazen cevaplar çeşitli oluyor )
sonuç ne oldu yazılmıyor .( itiraf benimde böyle yapmışlığım var )

diğer
konu açılıyor cevap alınıyor . sonuç cevabı yok tamam yazmadın .
işi görülüyor , teşekkür bile yok .
başka konu açıyor niye aynı
işini gördürmek için burada !!!

örnek kaliteli forum üyesi benim düşünmem bu mesaj cevabına göre ( bilği alıyor bilği veriyor )
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/Çamaşır-makinesi-su-seviyesi-ayarlama-mümkün-mü.138818/

kolay gelsin sağlıcakla kalın .

not : bu yazılar ile konudan konuya geçtik ( konuyu da böldük ) özür !!!

merbaha .

konu açılıyor ( herkes için değil yazım ) , cevabını alıyor ( bazen cevaplar çeşitli oluyor )
sonuç ne oldu yazılmıyor .( itiraf benimde böyle yapmışlığım var )

diğer
konu açılıyor cevap alınıyor . sonuç cevabı yok tamam yazmadın .
işi görülüyor , teşekkür bile yok .
başka konu açıyor niye aynı
işini gördürmek için burada !!!

örnek kaliteli forum üyesi benim düşünmem bu mesaj cevabına göre ( bilği alıyor bilği veriyor )
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/Çamaşır-makinesi-su-seviyesi-ayarlama-mümkün-mü.138818/

kolay gelsin sağlıcakla kalın .

not : bu yazılar ile konudan konuya geçtik ( konuyu da böldük ) özür !!!
Şimdi anladım hocam. Çok teşekkür ederim açıklamanız için. Özellikle PM'den yardım isteyenlere kızıyorum. İnsanların da yardıma ihtiyacı var. Turuncu renkli forumda başıma gelmişliği var. Özellikle PM'den ulaşın diyor adam konunun içinde. Sonuç olarak ben de gereken cevabı bulamadım. Mümkün olduğunca bunu yapmamaya çalışıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri