multitek santral

multitek santral 9 ile dişhat alıyorum fakat hergün yeniden proğram lamam gerekiyor servis voltaj lardan korumaya geciyor dedi fakat pek ınandırıcı gelmedi.... multitek santral kodları gerekiyor yadımcı olursanız sevinirim
:confused:

arkadaşlar sorunu kendim çözdüm santralı resetledim 7447 955 yeniden proramladım sistem duzeldı teknik servıs dekı arkadaşın dediği gibi voltajla ilğilı bir sorun .

dostum 20 yıllık telefon santral sistemleriyle ugrasıyorum telefon santralının içindeki topraklama kablosunu kesinşz telefon santarllarında bagımsız bir topraklama sistemi yoksa sistem aptallasıyor. sebebi ise adamlar malıyetten kacıyor smps besleme kullanıyorlar ve epromu koruma altına almıyorlar en ufak Şebeke değişiklerinden etkileniyor ve programlar bozuluyor . yıllarca uretıclerle bunların tartısmasını yaptım ama sonuc nafile .yani yerli sistemlerde malesef cozumler hep boyle . saygılar haberlesme sistemleri konusunda uzmanım soruları olan arkadaslara yardım elimi uzatırım . butun telefon santralları hakkında ve telsiz telefonlarla ilgili . saygılar

telefon santral sistemlerinin yapisini ogrenmek
istiyorum.bunun icin bana verebilecegin kaynak varsa
paylasabilirmisin.
sagol

şu an yeni bir santral alsak dışarı 4 hat lı içeri 8 hatlı. ne önerirsin? marka ve model belirtebilir misin?

multitek santrali sıfırlama 0 nolu telefondan 7447 959 tuşlayarak sıfırlaya bilrisin.

kullanım kodları linkinden kullandığın santralin programlama kodlarını bualbilirsin.
şu an yeni bir santral alsak dışarı 4 hat lı içeri 8 hatlı. ne önerirsin? marka ve model belirtebilir misin?
Karel Telesis ve multitek santral kurulum ve satışını yapmaktayız

Santral de aradığın özellliklerini yazarsan daha net yadımcı olabilirim

yada Karel Santral

Telesis Santral

Multitek Santral bu adreslere bakarsan burada özellikleri yazıyor yardımcı olamay çalışırız.

multitek santrali sıfırlama 0 nolu telefondan 7447 959 tuşlayarak sıfırlaya bilrisin.

kullanım kodları linkinden kullandığın santralin programlama kodlarını bualbilirsin.

Karel Telesis ve multitek santral kurulum ve satışını yapmaktayız

Santral de aradığın özellliklerini yazarsan daha net yadımcı olabilirim

yada Karel Santral

Telesis Santral

Multitek Santral bu adreslere bakarsan burada özellikleri yazıyor yardımcı olamay çalışırız.
Bu cuma sabah multitek star1s santral yakınına yıldırım düştü dahil hatlar çalışıyor harici hat alamıyorum operatör telefondan 7447 yi tuşlarken yetkisiz çevir sesi veriyor operatörden hiçbir program yükleyemiyorum santralıda sıfırlayamıyorum yardım edebilirmisiniz selamlar

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri