Multimetre tavsiyesi

Ucuz bir cihazin bukadar fonksiyonunun olmasinin sebebi satis politikasi baska birsey degil zaten tum fonksiyonlarin profesyonel ce calismasi beklenemez

Hioki cok guzeldir de az tuzlu gelebilir.

Istenen bütçeye gore bu marka jaguar porş ferari gibi:D

Hioki cok guzeldir de az tuzlu gelebilir.

Istenen bütçeye gore bu marka jaguar porş ferari gibi:D
[/QUOucuza kaçarsan iki kere alırsın biraz tuzlu ama kullanışlı.
Hatta ben ikinci el aldım kaç kere elimden düştü takoz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ucuz bir cihazin bukadar fonksiyonunun olmasinin sebebi satis politikasi baska birsey degil zaten tum fonksiyonlarin profesyonel ce calismasi beklenemez

Hocam zaten çok profesyonel bir iş yapmıyorum ben, konu sahibi arkadaş da çok prof bir cihaz aramıyor sanıyorum. Basit bir amatör cihaz sormuş :) Ama fiyat performans olarak 39c+ modeli oldukça iyi gibiydi.

Sanıyorum ki ek vergiler gelmeden önce stok yapmış satıcı ve eski fiyattan satıyor. Çünkü Aliexpress'de fiyatı 200 liraya yakın 39c+ 'nin. Eğer fiyat olarak karşılaştırma yapmak doğru ise. Fonksiyon ve sonuç doğruluğuna bir şey diyemem benim işim hobi :D
https://tr.aliexpress.com/item/32794192329.html

Bu arada aras kargo sağolsun mahallemde 2 gündür gezmesine rağmen Eskişehir Aktarma merkezinden kargoyu şubeye getirip dağıtıma çıkartamadı hala. Ne telefonla ulaşılabiliyor ne internetten. Resmen naylon bir firma gibi. İsmi var dağıtım yapanlar var ama yöneticiler ve firma yetkilileri buhar olmuş uçmuş durumda. Madem yoğunluk var eleman alın, sistemleriniz zorlanıyorsa yazılımıınızı geliştirin. Yoğunluk bahane olamaz, 4 5 sene sonra yoğunluk düşecek mi ? Daha da artacak 1 ayda falan gelir artık kargolarımız. :mad:

Fluke 115
Unit 33d modelinden tam emin degilim ama buna benziyor pek demeyeyim hic kullanmiyorum neredeyse oyuzden tam emin degilim
Unit 202a sadece amper olcmek icin

Elektronikci degilim elektrikciyim fakat bunlar her turlu isimi goruyor daha baska alete hic ihtiyacim olmadi

Hepsi 9v pil ile calisiyor

Forum istatistikleri

Konular
128,106
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri