msn açılmıyor

türksoy

Üye
slm arkadaşlar yeni bilgisayar aldım üzerinde pardus 2009 işletim sistemi vardı windows xp kurduk ama msn açılmıyor hotmail deaçmıyor windows live de ne yapmam lazım teşekkürler

Format atıp xp kurduysanız bilgisayarın saat ve tarih ayarlarındaki hatadan ötürü messenger açılmıyor olabilir. Bazen gözden kaçabiliyor.

arkadaşın dediği gibi saat ayarlarına bakın.. msn nin hangi işletim sistemi için olduğuna da dikkat edin

msn açılmamasının sebepleri hep aynı seyler yaa saat tarih ayarı birde baglantı sorunu olabilir yada msn ilgili sorun olabilir tüm sorunları bence bir gözden geçirin birde keşke bilgisayarın kendi sürümü kalsadı tabi dil sorunu yoksa

ben portekize gittiğimde bilgisayarım aynı sorunu vermişti.Sonra bilgisyarın saatiniş portekiz seçerek değiştirdim.düzeldi.

slm arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.saat ayarlarınıda yaptım yeni msn programıda yükledim açmadı,yüklediğim programı açtığığımda da monitör renkleri karışıyor yardımcı olursanız sevinirim.

slm arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.saat ayarlarınıda yaptım yeni msn programıda yükledim açmadı,yüklediğim programı açtığığımda da monitör renkleri karışıyor yardımcı olursanız sevinirim.

msn programını açtığınızda ne hata veriyor.

msn sürüm programımı yüklediniz yüklediniz programın adresini bana özel mesaj ile yazarsanız yardımcı oluruz

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri