msn çalışmıyor

arkadaşlar bilgisayarımda msn'yi çalıştıramıyorum sürekli yeni sürüm istiyor yüklüyorum bu seferde şu hatayı veriyor.
(266 sıra sayısı,msi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı)
hata bunu veriyor google çalışıyor ama msn yok

windowsunuz güncel değilse yada sistem kurulumunda eksiklik varsa [msi.dll dosyası ya yok yada görmüyor windows yüklenirken bu dosya yükleme hatası vermiştir ] windows yüklerken cd eksiksizsiz kopyaladı değil mi? servis pack kaç kullanıyorsun? msn9da yüklyince bu hatayı verimiştir!! önerebileceklerim msn9 tekrar yükle olmadı msi.dll dosyasını elle yükle olmadı aşşağıda verdiğim adresten msn gir msn web versiyonu

Web and Mobile Messenger for MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, Facebook | eBuddy

bende de vardı aynı sorun otomatik güncelleştirmeleri açtım..son güüncellemeleri yükledi.sonrada msn yeni sürümünü yükledim (pek sevmedim yeni sürümünü ama...)bende işe yaradı..kolay gelsin

windows live dateindatelleriri inir önce çalıştır sonra yükle muakkak format atmışsın

Sorunun ortadan kalkmasını istiyorsan şu adımları takip et ;

C:\ >> Program Files >> Windows Live >> Contacts >> abssm.dll => Delete

Kolay gelsin.

Sorunun ortadan kalkmasını istiyorsan şu adımları takip et ;

C:\ >> Program Files >> Windows Live >> Contacts >> abssm.dll => Delete

Kolay gelsin.

Üstteki arkadasın dediği gibi sorun cozulur... guncellemelerin kapalı olduqu makinalarda bu sorunlar ortaya cıkıyor...

msn yükleyince yeni sürüm istiyorsa msn. sağ tıkla özelikler, uyumluluk yerine 2000 yap
tamam de pc yi yeniden başlat
yeni sürüm istemiyecek ben xp de msn 8 yükledim böyle yaptım sorunsuz çalışıyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri