MPX5999D basınç sensoruna hava basıncını nasıl vereceğim?

kudretuzuner

Paylaşımcı üye
Merhaba
Arkadaşlar basınç ölçmek için kullanılan mpx gurubu sensörlerine hava basıncını nasıl vereceğiz(hortum bağlantısı yok)Örneğin mpx5999D işimi görecek ama hava basıncını nasıl bağlayacağımı kestiremedim.Acaba hortum bağlanabilecek şekilde yapılmış bu özelliklere sahip (0-10 bar) analog veya digital çıkış verebilen başka basınç sensoru var mı?Teşekkürler.
http://www.datasheetcatalog.com/datasheets_pdf/M/P/X/5/MPX5999D.shtml

Bu ürünü kullanmak için uygun bir kasa içerisine yerleştirip, sızdırmazlık sağlamalısın. Aşağıda her ikiside Japon menşeili olan 2 markanın ürünlerini öneriyorum, istenilen çapta hortum takabilirsin, incele, almak istersen yardımcı olurum,

SMC Marka - ISE30A Serisi (0-10Bar Basınç, 4-20mA veya 1-5V Analog Çıkış, PNP veya NPN Dijital Çıkış, 12-24VDC Besleme) - 85€
Keyence Marka - AP-C33 Serisi (0-10Bar Basınç, 1-5V Analog Çıkış, NPN veya PNP Dijital Çıkış, 12-24VDC Besleme) - 76€

Merhaba
Yanıtınız için teşekkür ederim.Data şitlerine bir bakayım.
Tekrar merhaba,
Linkteki ürünler hazır ürünler,ben ise protobordtta PIC yazılımını yazıp PC'ye gelen dataları da işleyip arayüzde istediğim gibi bir grafik elde etmek.Tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri