mp3 decoder ile bluetooth hoparlör yapımı ?

musty.skr

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Elimde 1 adet aşağıdaki görsellerde bulunan mp3 decoder var, bununla bluetooth hoparlör yapmak istiyorum,
+ ve - kutuplarına 12v verince ekran geliyor, 2 adet ses çıkışı var 3er tane kablo var neden 3 onu anlamadım hoparlör de 2 uç var 3.nereye bağlanacak. (ses alamadım)
12v bağlayıp ses çıkışlarına da 2 adet mini hoparlör bağladıktan sonra, harici başka bir parçaya gerek var mı?
Teşekkürler

Ekran Alıntısı.JPG Ekran Alıntısı1.JPG Ekran Alıntısı2.JPG

Selamlar, 2 hoparlör stereo olduğundan şase kablosu tektir tek noktaya bağlanır. başka parçaya gerek kalmaz.

Az önce denedim, yeterli ses alamadım [emoji848]

Linkini paylaşır mısın başka bilgi içerbilir.

valla şema gibi çizim baktım ama yok, kullandığın hop omajı watı kaçlık, 8-10 ohm luk ise 4 ohmluk takıp dene derim. Benzer ürünlerde direk hop takılı görünüyor gerek izlediğim videolar da o şekilde.

cihazın üzerinde ses amfikatörü yokmuş.
(This product without bluetooth calling function,with no power amplifier,
only connect to an external amplifier can it use)

Araya bişey bağlamadan olmaz yani :(
Eski bir usb radio dan parça söktüm ama ya doğru uçları bulamadım yada olmuyor sesde değişiklik olmadı hala düşük
IMG_8063.JPG
IMG_8064.JPG

Elinizde içinde amfisi bulunan bilgisayar hoparlörü gibi bir şey varsa onda bir deneyin.

Bitane denedim, olmadı yarın pc için olan 2li küçük ekran yanı hoparlörlerim vardı onları bulup deneyeceğim onda anfi vardır diye tahmin ediyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri