Motor yanması

senin için bir şema oluşturdum yeterli olurmu bilmiyorum takıldığın biyer olursa seve seve yardımcı olurum.
Çok güzel faz koruma devresi çizmişsiniz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ömür geldi geçti pc başına oturup şöyle bişey çizemedim. Hep kara düzen hep kara düzen
Bende 3 seneden beri bu işin içindeyim endüstriyel otomasyon teknisyeniyim Elektrik şeması plc programlama plc dokunmatik ekran programlama gibi şeyler yapıyorum bende pc başından kalkamıyorum işim gereği:)

Bende 3 seneden beri bu işin içindeyim endüstriyel otomasyon teknisyeniyim Elektrik şeması plc programlama plc dokunmatik ekran programlama gibi şeyler yapıyorum bende pc başından kalkamıyorum işim gereği:)
Gaziantep te kurs veriyor vatandaşın biri. Haftada sanıyorum 4 saat, aylık ücreti ise 5 bin lira. Kursiyer bulabiliyorsa 10 numara iş. Başlangıç için bu eğitim sizce yetermi ne dersiniz?

Gaziantep te kurs veriyor vatandaşın biri. Haftada sanıyorum 4 saat, aylık ücreti ise 5 bin lira. Kursiyer bulabiliyorsa 10 numara iş. Başlangıç için bu eğitim sizce yetermi ne dersiniz?
haftada 4 saatle olacak bir şey değil diye düşünüyorum çünkü çok fazla konusu var haftada 4 saat yetersiz, ayda 16 saat yapıyor şahsen ben olsam onun yerine internetten araştırma eğitim videoları izlerim hergün dolu dolu ve 2 ay temel oluşturma sürecim olduğumu var sayarsam kursa vereceğim 10 bin lira parayla kendime plc sensor kontaktör röle elektrik malzemeleri alırım yap boz tarzında projeler oluştururum. Bu işte önemli olan zaten mantığını anlamak mantığını anladıktan sonraki süreçte deneyim, hız ,bilgi ,tecrübe kazanılıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri