Motor ile kendime vantilatör yaptım adaptörler yanıyor

Sen ve senin gibilere. Gündüzleri yatan geceleri piyasaya çıkan kişilersiniz.
Şimdi sen ölçerim diyorsan sana yollayayım malı. Burada yaşan yanlış şeyler yazıp durma

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Şimdi sen ölçerim diyorsan sana yollayayım malı. Burada yaşan yanlış şeyler yazıp durma

Yaşınız 16-17 herhalde? (Gıda mühendisiyim demenize inanmadım nedense)
Her şey bir yana bu nasıl uslup yahu..?? Sanki buradaki insanlara ücret ödüyorsunuz da karşılığını alamamış gibi atar yapıyorsunuz.kimse size yardımcı olmak zorunda değil ki bu usluptan sonra yardımcı olanın da aklına şaşayım.

Son düzenleme:
Gıda mühendislerinin teknik forumlarda isi ne..gitsin yemek yapsın ventilator yapmak senin neyine[emoji16]

• Beğen
Tepkiler: huh
Kafalar pırıl pırıl. VANTİLATÖR yazmayı bilmeyen tipler gelmiş burada şov yapıyor. Hadi be oradan. Elektrikci çırakları sizi. Ünv yüzü görmemişsiz

Çok güzel hakaret davası için malzeme çıktı. 5000₺ kadar biriktir. Tazminat davası ile birlikte ceza davasıyla geliyorum

Çok güzel hakaret davası için malzeme çıktı. 5000₺ kadar biriktir. Tazminat davası ile birlikte ceza davasıyla geliyorum
Yürü git işine aşçı yamağı . Konuya müdahil değildim ama okuyunca yazdıklarını tokatlamak geldi içimden seni.Yaşın kaç senin . Yazdıkların da yaptığın yemeklere benziyor( Hadi iyisin , benden de beşbin lira tazminat alırsın artık.)

Desteksiz atmak, karalamak su üstüne çıkmak yok. Verdiğim bilgilerden hangisinde yanlışlık var. Gerçi doğru ile yanlışı anlayacak durumda değilsiniz. Hala kafanızın dikine gidiyorsunuz. Dikkat edin baltayı taşa vurdunuz.

https://www.hepsiburada.com/dt-830d-dijital-multimetre-p-HRAPRADT830D?magaza=sahinelektro

12.24 tl kargo dahil. Ölçmek istiyorsanız hemen alın yarın elinizde olur. Gidiş dönüş kargosu size iki katına mal olur. Kullanmayı öğrenmek isterseniz başka kapıya burada size bundan sonra ekmek çıkmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,106
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri