Motor fircalarinin birinin ark yapmasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mass media

Üye
fırçaların kollektöre değen kısmında sol fırça ark yapiyor sağ fırça ise normal çalışıyor , kömürler bitmedi sağlam, sorun nedir sizce

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu konuyu siz bir sürü başlık altında açtınız ve size çeşit çeşit cevap verildi . Hâlâ ne aradığınızı anlayabilmiş değilim.
:Dddd yahu hocam bana denilenleri yaptım açtım baktım temizledim felan. kömürler de de sıkıntı yok . şimdi eskisi gibi ark yapmıyor ama sadece kömürlerden biri ark çıkarıyor . eğer sorun kollektör de olsaydı ikisinden de çıkardı ama sorun orda da değil, diğer ihtimal nedir?

:Dddd yahu hocam bana denilenleri yaptım açtım baktım temizledim felan. kömürler de de sıkıntı yok . şimdi eskisi gibi ark yapmıyor ama sadece kömürlerden biri ark çıkarıyor . eğer sorun kollektör de olsaydı ikisinden de çıkardı ama sorun orda da değil, diğer ihtimal nedir?
Size son tavsiye başka mesaj yok .
1- Enduviyi yerinden çıkartıp kollektör yüzeyini güzelce su zimparasi ile temizleyin .Enduviyi sökemem derseniz ark çıkartıyor da demeyin allah aşkına. Başka şeylere konsantre olun .
2- Fircalarinizin ikisini de yaylarıyla beraber değiştirin.
3- Bunları yaptıktan sonra da düzelmiyorsa bu olanlar allahın bir hikmeti deyip ocağa bir çay koyun. Demlenince keyifle eşinizle beraber için.

Size son tavsiye başka mesaj yok .
1- Enduviyi yerinden çıkartıp kollektör yüzeyini güzelce su zimparasi ile temizleyin .Enduviyi sökemem derseniz ark çıkartıyor da demeyin allah aşkına. Başka şeylere konsantre olun .
2- Fircalarinizin ikisini de yaylarıyla beraber değiştirin.
3- Bunları yaptıktan sonra da düzelmiyorsa bu olanlar allahın bir hikmeti deyip ocağa bir çay koyun. Demlenince keyifle eşinizle beraber için.
anlaşıldı kral

Mevcut konudan devam ediniz, fetva istiyorsanız yanlış forumdasınız, konu kapatılmıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri