Motor çalışma

dabgam

Üye
Slm asekron motora start verildimi çalışacak Stop basınca duracak tekrar start zaman sonunda verelibilecek motorun tamamen durduktan sonra elinde şeması ola paylaşırsa sevinirim şimdiden Teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Slm asekron motora start verildimi çalışacak Stop basınca duracak tekrar start zaman sonunda verelibilecek motorun tamamen durduktan sonra elinde şeması ola paylaşırsa sevinirim şimdiden Teşekkürler

stop1.jpg

Ekli dosyalar

• stop.CAD
    4.2 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
2009 dan bu yana foruma üye olan birsinin, bu soruyu sorması çok çok garip.
zeybek usta ben kendimi embesiller sınıfına koymaya karar verdim, okumadan araştırmadan soru soranlar beni o kadar yordu ki anlatamam. direnç değeri nedir? ***il git google amcaya sor onlarca site var hesap yapan onlarca program var neden burada soruyorsun? bileşen üzerindeki yazıyı "aldatashete soramıyan benden daha akılllı vatandaş sen ne işe yararsın? yoruldum artık. arama yapmadan sorgulamadan sadece foruma üye olup, sadece çıraklarımızın yanıt vereceği sorulara yanıt vermekten aklımın(nın) zekatını vererek binlerce soruya yanıt olacak kişiler adına yoruldum. artık bu forumda mantıklı makul sorular ve resimlerle belirtmemiş hiç bir soruya yanıt vermeyeceğim, adamlar sanki devlet sırrı gibi sakladıkları sorulara yanıt vermeyeceğim. eğer ben geri zekalıysam kabul ediyorum, bu kadar ileri zekalının içinde olmak bana zulm geliyor, eğer burası bir forumsa bilgi paylaşım yeriyse lütfen hak edenler yanıt alsın. buradaki söylemim kişisel algılanmasın o kadar çok yoruldum ki anlatamam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri