Monofaze Elektrikten Trifaze Elektrik Elde Etmek?

Forumu düzenli takip etmeye çalışıyorum. Bakıyorumda çoğu yorum dalga geçmek için yazılmış. Arkadaş yeni birşey keşfettiğimiz yok. Öyle bir iddiamda yok. Arkadaşın verdiği bilgi sınırlı ne gibi bir cevap vermeyelim sizce. Konu sahibi 3 monofaze alıp trifaze yapmak istiyor. Öyle olmayacağını biliyorum sizde biliyorsunuz. Benim cevabım öyle olmayacağı yönünde oldu. ne kadar güç kullanacağını sormuşum hatam yada eksiğim ne için kullanacağını sormamak. Peki ben size sorayım bunu isteyen kişi bahçede trifaze dalgıç veya pompa kullanmak istese benim verdiğim linkteki ürün kullanılamaz mı? Kaynak makinası demiş kullanılacak olan makinaya eğer bunu sizden önce görseydim yazılan mesajı zaten bu şekilde olmayacağını kullanamayacağını söylerdim.

Ben sağlar dedim mi? Kaynak makinasında kullanabilirsin de demedim.
Trifaze motor kullanıcaksa bahçesinde işe yarar. Kaynak makinası çalıştıracsaksa işe yaramaz.
işte bunlar hep aşırı sıcaklardan oluyor. öncelikle biraz sakin olalım, bu kadar celallenecek bi şey yok ortada.
bana sorduğunuz sorunun cevabını da kendiniz vermişsiniz zaten. linkteki sürücü ile dalgıç pompa motor çalıştırabilir ama kaynak makinesi olmaz. bunu söylemeniz yeterliydi zaten.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
.. biri açıklayabilir mi acaba 3 faz inverter çıkışının trafoyu neden çalıştırmayacağını?

Selamun Aleyküm
Bir evin bahçesine elektrik hattı çekiyorum.
Lakin bir adet de trifaze priz istedi ev sahibi. 3 farklı sigortadan faz alsam trifaze elektrik elde edebilirtabıkı hayır
Forumu düzenli takip etmeye çalışıyorum. Bakıyorumda çoğu yorum dalga geçmek için yazılmış. Arkadaş yeni birşey keşfettiğimiz yok. Öyle bir iddiamda yok. Arkadaşın verdiği bilgi sınırlı ne gibi bir cevap vermeyelim sizce. Konu sahibi 3 monofaze alıp trifaze yapmak istiyor. Öyle olmayacağını biliyorum sizde biliyorsunuz. Benim cevabım öyle olmayacağı yönünde oldu. ne kadar güç kullanacağını sormuşum hatam yada eksiğim ne için kullanacağını sormamak. Peki ben size sorayım bunu isteyen kişi bahçede trifaze dalgıç veya pompa kullanmak istese benim verdiğim linkteki ürün kullanılamaz mı? Kaynak makinası demiş kullanılacak olan makinaya eğer bunu sizden önce görseydim yazılan mesajı zaten bu şekilde olmayacağını kullanamayacağını söylerdim.

Ben sağlar dedim mi? Kaynak makinasında kullanabilirsin de demedim.
Trifaze motor kullanıcaksa bahçesinde işe yarar. Kaynak makinası çalıştıracsaksa işe yaramaz.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri