Monitor Gitti İmdaaattt

SerkaN

Üye
Millet Biri Acil  Yardım Etsin Babam Beni Kesecek

Bugün Yeni Hoparlor Aldım Monitorun Yanına Koymusum Renk Falan Kalmadı Monitorde Fişini Çekip Taktım Hep Aynı Düzelmiyo

Bilgisayarını Seven Yardım Etsin Ağlıcam Şimdi Yaaaa

Yardımın İçin Tesekkur Saskin Hoparloru tekrar yakınlastırınca biraz duzeliyor ama bu seferde baska yerlerindeki renkler bozuluyordu arkadasımı aradım monutorun ayarında manyetik alan duzelten bir ayar varmıs onuda kullanınca monitor kendine geldi

aklınızda bulunsun benim gibi monitore hoparlor yaklaştırmayın vallaha aglarsınız

ama arkadaslar benimde basıma geldi şu manyetik alan olayı dikkatlı olun bendede Woofer var en az 2 mt uzakta tutuyorum artık birde monitor manyetik alandan fazla etkilendiyse ayarlardanda duzelmez bilginiz olsun

benim eski monitör millattan öncesinin di renk ayarı bilen yoktu tek çözüm televizyoncuya götürmekti :D şimdi monitör ayarlarında manyetik alan işareti olan bi seçenek var ekranı aynen sıfırlıyo ilk günki gibi oluyo :D aman arkadaşlar dikkat

Boşuna Ağlama Baba İkinci El Monitor 100 Milyon

Gerek Yok Sagol Düzeldi Monitor

güzel bir tecrübe oldu bize benim hoparlörlerde monitörün yanında hemen uzaklaştırim :)

vallaha manyetik alan bnm başıma geliyodu ama direkten döndüm yaaa

arkadaşlar bu sorun sadece crt monitörlerde mi oluyor? öğerenbilir miyiz bunu yoksa lcd monitör için denemem mi lazım :D

digital_tech ' Alıntı:
arkadaşlar bu sorun sadece crt monitörlerde mi oluyor? öğerenbilir miyiz bunu yoksa lcd monitör için denemem mi lazım :D

Kardeş o olay eski tip monitörlerde olur..Artık bu sorun ortadan kalktı..Teknoloji bu.. çaresi üretildi hemen.ne crt nede lcd yeni nesil monitörler manyetik alandan etkilenmez..

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri