Moeller Easy 721 dc tc

merhaba arkadaşlar elimde easy 721 dc tc var ama girişleri algılamıyo ben de m ibi sorun var yoksa bundamı anlamadım. dc 24 volt ve transistör çıkışlı bi cihaz.
girişlerine 24 volt uyguluyorum ama ekranda algılamıyo. ayrıca simulasyon programında da var aynı model aynı programı yazıyorum o düzgün çalışıyo. bi önerisi olan varsa ya da bilgisi tecübesi olan yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden çok teşekkür ederim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
0 216 464 20 20 den Erkan DEMİR ile irtibata geçerseniz kendisi Moeller elektrik otomasyon ürün müdürüdür. Üründe bir problem varsa gerekli çözümü bulabilecektir.

0 216 464 20 20 den Erkan DEMİR ile irtibata geçerseniz kendisi Moeller elektrik otomasyon ürün müdürüdür. Üründe bir problem varsa gerekli çözümü bulabilecektir.

Bu yazılımsal bir problem değil, çünkü program yazmasanda Easy girişine 24V uyguladığında ekranda giriş olarak görüntülenir.

Arkadaşın dediği gibi Moeller ile irtibata geçersen en uygun çözümü sunacaklardır. Moeller servisi çok hesaplı hizmet veriyor. Onlarla görüşmeni tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri