Modem deneyimim

yavuz31

Usta Üye
keenetic hero dsl çok mükemmel bir modemdir üstüne tanımam heleki uyduruk tplink yanına yaklaşamaz ben hero dsl ile geç tanıştım mahalle alt yapım ölüdür günde 4 defa reset gerekmekte tv yayınlarını donarak izlemekte ve evimdeki tüm kullanıcılar kan ağlamakta idi sonra hero dsl 1050 tl aldım bakın bu hero dsl ile neler yaptım

1-reset kopma donma ısınma snr margin düşmesi hız düşmesi bitti
2-kablolu kablosuz uzak yakın her cihazda tam hız ve performans
3-görsel internette reklam kalktı
4-2.4 ghz bandında 5 telefon sorunsuz 72 mb ile 100 mb arasında veri hızı ile bağlı
5-5 ghz bandında 5 telefon kullanıcı 433 mb hızında bağlı
6-yeni aldığım LG webos tv ax modemin alternatifi olan mu mi mo ile 860 mb hızla bağlı
7-mibox 5 ghz bandında 450 mb
8-aşağıda oturan abimin modeminden de wan portuna rj45 girerek alt yapısı 50 mb olan internetimi 100 mb yaptım komşudanda alarak 150 mb çıkarabilirim
9-seramik çelik kapılı yakın uzak her noktada çekmeyen 5 ghz şimdi ful
10-max.21 kişi ile deneyebildim kapasite 160 kişilik bir modem
11-tüm kullanıcılarda en kral görüntüde youtube netflix ve daha bir çok görüntü 4k olmasada ona yakın çözünürlülükte yayın ve program aynı anda seyredilmekte
12-son 3 aydır şikayet yok
13-uygulama trafik analizörü (hangi kullanıcı an be an hangi programda görebiliyorsunuz takip edebiliyorsunuz yazılanlar hariç )
14-4 katlı ev full sinyal alır 2 ci bir router ile
15-intellQs ve trafik sınırlandırma (kullanıcılar hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsa o programa öncelik vererek bekleme azalıyor 1-youtube 2-netfilx 3-google 4-varsayılan gibi)
16-donanım ağ hızlandırma (256 mb ram %70 e ulaşarak her kullanıcıya veri yetiştiriyor )

ayrıca MH büyük bir saygı ile any desk ve telefonla bağlanarak ayarlarımı yaptı ayrıca telegramda büyük bir grubu var ve 7/24 uzmanlar eşliğinde tüm sorunları çözmekte kaldıki sorun yok istek daha fazla

yinede saygı duyarım yazdıklarıma inanmak isteyen arkadaşlar özelden yazarsa herşeyi whatsapdan gösterebilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri