Mobil modem ve güvenlik kamerası

paskomya

Profesyonel Üye
Katılım
10 Eki 2009
Mesajlar
5,021
Puanları
1,806
Yaş
58
Konum
bodrum
@aytürk Aşkar usta "modeme reset atmak" iki türlüdür. bir operatörler için reset. biride teknik servis personeli için reset. operatör yani kullanıcı için "reset atmak" elektriği kesip vermek, modemi aç kapa yapmak anlamına gelir. teknik servis ise modemi fabrika ayarlarına döndürmek için arkasındaki deliğe ucu küt iğne sokar 3-5 saniye bekler ve modem fabrika ayarlarına döner. bu durumda kullanıcı bilgilerini tekrar girmek gerekir. bana reset at dersen (ben operatör/ düz kullanıcı) modemi aç kapa yaparım. fark burada.
 

arkaplan

Profesyonel Üye
Katılım
26 Şub 2011
Mesajlar
6,775
Puanları
2,206
Bahsettiğimiz modemin yeniden başlatılması, bilgilerin resetlenmesi değil.
Modemin marka model ve arayüz bilgilerini bilmiyoruz. Bilgisayarlarda olduğu gibi elektrik gidip geldiğinde açılsın mı kapalı mı kalsın diye bir ayar olabilir?
Yanlış hatırlamıyorsam açma düğmesine paralel bağlanan kondansatör elektrik gelince modemi açıyordu.

Üstte ( #8 )
Link foto vermiştim .
 
Katılım
21 Kas 2022
Mesajlar
14
Puanları
1
Yaş
61
Üstte ( #8 )
Link foto vermiştim .
Neyse ben aradan çıkayım siz yardımcı olun çünkü biz aramızda da anlaşamıyoruz birimiz karşı tarafın bizden beklentisini anlayamamaktan kaynaklanıyor biz yardımcı olmak isteyenler aramızda farklı talep varmış gibi birbirimizi ikna etmeye çalışıyoruz onun için ben aradan çıkayım siz konuyu karşılıklı çözün daha pratik ve çabuk çözüm olacaktır bu şekilde
Kolay gelsin
 

Forum istatistikleri

Konular
123,013
Mesajlar
868,597
Kullanıcılar
440,500
Son üye
Mrktay

Yeni konular

Üst