Mobil modem ve güvenlik kamerası

@aytürk Aşkar usta "modeme reset atmak" iki türlüdür. bir operatörler için reset. biride teknik servis personeli için reset. operatör yani kullanıcı için "reset atmak" elektriği kesip vermek, modemi aç kapa yapmak anlamına gelir. teknik servis ise modemi fabrika ayarlarına döndürmek için arkasındaki deliğe ucu küt iğne sokar 3-5 saniye bekler ve modem fabrika ayarlarına döner. bu durumda kullanıcı bilgilerini tekrar girmek gerekir. bana reset at dersen (ben operatör/ düz kullanıcı) modemi aç kapa yaparım. fark burada.

Bahsettiğimiz modemin yeniden başlatılması, bilgilerin resetlenmesi değil.
Modemin marka model ve arayüz bilgilerini bilmiyoruz. Bilgisayarlarda olduğu gibi elektrik gidip geldiğinde açılsın mı kapalı mı kalsın diye bir ayar olabilir?
Yanlış hatırlamıyorsam açma düğmesine paralel bağlanan kondansatör elektrik gelince modemi açıyordu.

Üstte ( #8 )
Link foto vermiştim .

Üstte ( #8 )
Link foto vermiştim .
Neyse ben aradan çıkayım siz yardımcı olun çünkü biz aramızda da anlaşamıyoruz birimiz karşı tarafın bizden beklentisini anlayamamaktan kaynaklanıyor biz yardımcı olmak isteyenler aramızda farklı talep varmış gibi birbirimizi ikna etmeye çalışıyoruz onun için ben aradan çıkayım siz konuyu karşılıklı çözün daha pratik ve çabuk çözüm olacaktır bu şekilde
Kolay gelsin

Arkadaşlar alakanız için tşk ederiz sorunu şöyle çözdük modem pilsiz direkleme işi olmadı modemi şarsz eden adaptör 5.4 voltla çalıştığı için burdaki yetkin arkadaşlar halledemedi sonunda çaresiz direk 220 ile çalışan modem almak zorunda kaldım

Arkadaşlar alakanız için tşk ederiz sorunu şöyle çözdük modem pilsiz direkleme işi olmadı modemi şarsz eden adaptör 5.4 voltla çalıştığı için burdaki yetkin arkadaşlar halledemedi sonunda çaresiz direk 220 ile çalışan modem almak zorunda kaldım

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.
Geri dönüş için teşekkürler.

Konu yazısı modeminiz marka ve modeli nedir ?
Kaç volt ile çalışıyor.
5.4 volt nedir tam anlayamadım ?
ve
Yeni kullandığınız 220 volt modeminiz marka ve modeli nedir ?

Hakkinda bilgi almak isterim.

Pilsiz direkleme demişsiniz .

Mobil modeminizin çözümü videodaki gibi sistem olabilir ?
Tableti pilsiz çalıştırma gibi .

Modemin pili ( bataryası ) üzerinde
Şarj kontrol devresi !!!

Kolay gelsin sağlıcakla.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.