Mobil Chrome Link Bağlantısı Sorunu

anfield

Üye
İyi günler. Cep telefonunda chrome üzerinden bulduğum kontrol kalemi sitesine ait konu linkine tıkladıgımda otomatik olarak uygulamayı açıyor. Fakat bağlantıyı açmayıp erişim izni olmadığını belirten uyarı çıkıyor. Bunu yaşayan arkadaşlar varsa çözümü nedir. Telefon Samsung a30s.

Bu sorun ile başka karşılaşan yok mu. İkinci fotoda A olarak belirttiğim yere tıklayınca uygulamada açmak için uygulamaya yönlendiriyor. Ve ilk foto da olan yer çıkıyor. Fakat B ve C olarak işaretlediğim yerlere tıklayınca chrome tarayıcısından açıyor hiç uygulamaya gitmiyor.
Screenshot_20200930-183249.jpg
20200930_183537.jpg

KK uygulamasının izinleri ve ayarlarınızı kontrol edin, program bende yüklü değil maalesef yer sıkıntım var. Başka tarayıcıyla denediniz mi, sonuç aynı mı?

KK uygulamasının zinleri ve ayarlarınızı kontrol edin, program bende yüklü değil maalesef yer sıkıntım var. Başka tarayıcıyla denediniz mi, sonuç aynı mı?
Şimdi siz söyledikten sonra dolpin tarayısında denedim kontrol kalemi uygulaması açılış ekran resminde kalıyor ve donuyor. Satürn şeklindeki samsung internet de denedim uygulamada açmayıp sayfaları tarayıcıda açıyor.

Şimdi siz söyledikten sonra dolpin tarayısında denedim kontrol kalemi uygulaması açılış ekran resminde kalıyor ve donuyor. Satürn şeklindeki samsung internet de denedim uygulamada açmayıp sayfaları tarayıcıda açıyor.
Chrome sıfırlayın başlangıç ayarlarına getirin, olmadı kaldırıp tekrar yükleyin sanırım çözülecektir. Ana sayfanızda kaydettiğiniz sayfaları da kaybedersiniz önelm almayı unutmayın.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Yüklemeyi kaldıramıyorum. Telefona gömülü geldi chrome. Tıpkı haritalar uygulaması gibi Durdurma ya zorla ve devre dışı bırak seçenekleri var. Onları yaptım ama yine aynı. Casper telefonum varken de aynı sorunu yaşıyordum. Ama telefondan dolayı olduğunu düşünmüştüm. Google play de geliştiriciye mail attim. Cevap veririse burda paylaşırım.

Sorun ile ilgileniyorum en kısa zamanda sorunu giderip buradan bilgi vereceğim

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri