mma 200 kaynak makinası arıza

Orhan2882

Üye
slm ustalar bi konu hakkında yardımınızı istiyorum mma 200 kaynak makinası var elimde makina fanı tık tık ses veriyor dönmüyor ekran calısıyor kaynak cıkısına akım gelir fakat rölenin biri devreye girmiyor fana dısarıdan elimle hareket ettirdiğimde calısıyor fakat 30 sn sonra makına kendını korumaya alıyor fişi cekip taktıgımda tekrar aynı sorun yardım ederseniz sevinirim şimdiden tesekkurler kolay gelsin

slm ustalar bi konu hakkında yardımınızı istiyorum mma 200 kaynak makinası var elimde makina fanı tık tık ses veriyor dönmüyor ekran calısıyor kaynak cıkısına akım gelir fakat rölenin biri devreye girmiyor fana dısarıdan elimle hareket ettirdiğimde calısıyor fakat 30 sn sonra makına kendını korumaya alıyor fişi cekip taktıgımda tekrar aynı sorun yardım ederseniz sevinirim şimdiden tesekkurler kolay gelsin
Fanınız arızalandıysa kaynak makinesinin içindeki güç kaynağı kendini korumaya alıyor olabilir bunun testi için fanın kablolarını dikkatli bir şeklilde söküp yeni bir fan takıp makineyi test edin eğer sorun fandaysa düzelecektir eğer başka bir sorun varsa da böylelikle ortaya çıkar teknik servisten destek almanız gerekir

rölenin 24 voltu geliyormu acaba

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri