Mitsubishi sürücü tork modu

babavura

Üye
Iyiaksamlar, daha once abb acs 355 ile ilgili bir konu acmistim reduktorlu motorumda bir kazandan plastik eritme makineme (granul makinesi) kepek kirilmis naylon besleme yapmaktayim.kazanin icinde bir mile helezon taktim surekli asagiya basiyordu.Fakat bu abb surucum arizalandi bende ikinci el bi mitsubishi surucu buldum 2.2 kw destekli modeli d700 (d720s) diye gecmekte fakat bu surucu motoruma butun torku tam olarak veremiyor.Daha once abb surucum tork modunda degilken yaptigi gibi surekli sıkışmakta. Yeni surucumu parametrelerden 0 parametresini(tork gucu) 6 ya ve 14. Parametreyi (yuk yapisi) 0 (sabit yuk) yaptim. Fakat motor halen sıkışmakta. Bir parametreyemi atlamaktayim ? Yoksa surucum mu tork modunda yetersiz?Tesekkur ederim. Abb surucu tork modunda hic bir sknti cikarmiyordu.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,895
Son üye
HalilKonec

Yeni konular

Geri